Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
14241 Баатаржав Батболд Волейбол Спортын мастер 2019/98019 A/205 2020-12-24
14242 Сэргэлэн Батмягмар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2019/63707 A/164 2020-12-24
14243 Пүрэвжав Батзориг Дугуй Спортын мастер 2019/15067 A/164 2020-12-24
14244 Гүррагчаа Доржлхагва Волейбол Спортын дэд мастер 2019/73294 A/205 2020-12-24
14245 бадрах Төрмөнх Самбо бөх Спортын мастер 2019/26630 A/164 2020-12-24
14246 Одонхүү Мөнхзул Буудлага Улсын шүүгч 2019/95785 A/164 2020-12-24
14247 Найдан Иш-Цэнд Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2019/30775 A/205 2020-12-24
14248 АНХНЫБАЯР ТҮМЭНДЭЛГЭР Буудлага Спортын дэд мастер 2019/51991 A/164 2020-12-24
14249 АРИУНБАДРАЛ ДӨЛГӨӨН Буудлага Улсын шүүгч 2019/84090 A/164 2020-12-24
14250 ӨСӨХ-ОЧИР ӨЛЗИЙНЯМ Буудлага Улсын шүүгч 2019/52975 A/164 2020-12-24
14251 БАЯРСАЙХАН ӨНӨРЖАРГАЛ Буудлага Улсын шүүгч 2019/10875 A/164 2020-12-24
14252 ОЮУН ТӨГӨЛДӨР Буудлага Улсын шүүгч 2019/89982 A/164 2020-12-24
14253 АРИУНБОЛД ӨНӨБОЛД Буудлага Спортын дэд мастер 2019/36704 A/164 2020-12-24
14254 ЭРДЭНЭ-ОРГИЛ АРИУНЗАЯА Буудлага Спортын дэд мастер 2019/93991 A/164 2020-12-24
14255 НЯМДАГВА БОЛОР-ЭРДЭНЭ Буудлага Спортын дэд мастер 2019/32285 A/164 2020-12-24
14256 Бат-очир Энхтунгалаг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/72036 A/164 2020-12-24
14257 ЭРДЭНЭ-ОЧИР МӨНХТУЛГА Буудлага Спортын мастер 2019/16493 A/164 2020-12-24
14258 ГАНБОЛД ДӨЛГӨӨН Буудлага Спортын дэд мастер 2019/81668 A/164 2020-12-24
14259 БАЯР-ЭРДЭНЭ НАРАНДАГИНА Буудлага Спортын дэд мастер 2019/81924 A/164 2020-12-24
14260 БАЯСГАЛАН ЭРДЭНЭБАЯР Буудлага Спортын дэд мастер 2019/42772 A/164 2020-12-24
14261 Дамдиндорж Дуулал Волейбол Спортын мастер 2019/69310 A/205 2020-12-24
14262 Сэнгээ Түмээ Волейбол Спортын мастер 2019/41993 A/205 2020-12-24
14263 Лувсанцэрэн Гантөмөр Волейбол Спортын мастер 2019/35991 A/164 2020-12-24
14264 Цогт хангай Оюунболд Бокс Спортын дэд мастер 2019/22642 A/164 2020-12-24
14265 Бэгзсүрэн Анхбаяр Хөлбөмбөг Спортын мастер 2019/64850 A/164 2020-12-24
14266 Мөнхбат Нармандах Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2019/83823 A/164 2020-12-24
14267 Домбожав Буянтогтох Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/13768 A/205 2020-12-24
14268 Өсөхбаяр Пүрэвдорж Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/93865 A/164 2020-12-24
14269 Батсайхан Эрдэнэбат Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/26573 A/164 2020-12-24
14270 Алтаншагай Мөнхзолбоо Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/18977 A/164 2020-12-24
14271 Үнэнбаяр Бямбабаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/89169 A/164 2020-12-24
14272 Одхүү Дөлгөөн Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/18496 A/164 2020-12-24
14273 Содномдорж Сүхболд Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2019/24458 A/164 2020-12-24
14274 Норов Ганбилэг Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2019/18012 A/164 2020-12-24
14275 Түдэвванчиг Баттөр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер 2019/57723 A/164 2020-12-24
14276 Баттогтох Ганбаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/74710 A/164 2020-12-24
14277 Зоригт Баясгалан Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/91327 A/164 2020-12-24
14278 Баярсанаа Чинзоригт Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83081 A/164 2020-12-24
14279 Баатар Зоригт Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/69682 A/164 2020-12-24
14280 Ишбат Очирбат Шайбтай хоккей Спортын мастер 2019/13355 A/205 2020-12-24