Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
14281 Мягмарсүрэн Ганболд Шайбтай хоккей Спортын мастер 2019/92287 A/205 2020-12-24
14282 Дагважаргал Жавхлан Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/69487 A/164 2020-12-24
14283 Эрдэнэбилэг Ариун-Эрдэнэ Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2019/86261 A/205 2020-12-24
14284 Лхагва Нэргүйбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/95958 A/164 2020-12-24
14285 Ганбаатар Есүгэн Талбайн теннис Спортын дэд мастер 2019/73731 A/205 2020-12-24
14286 Өлзийбат Батлхагва Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/84354 A/164 2020-12-24
14287 Баасандорж Тулга Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/47621 A/164 2020-12-24
14288 Баяржаргал Батбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/38865 A/205 2020-12-24
14289 Баасанжав Тунгалагтамир Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/12982 A/164 2020-12-24
14290 Батсайхан Пүрэвсүрэн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/62014 A/205 2020-12-24
14291 Нямаа Билгүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/38276 A/164 2020-12-24
14292 Ууганбаатар Эрдэнэбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/24120 A/164 2020-12-24
14293 Авидсүрэн Лхагвадорж Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/31382 A/164 2020-12-24
14294 Ээвэржин Халиун Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/37064 A/164 2020-12-24
14295 Батбилэг Эрчис Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/77501 A/164 2020-12-24
14296 Мартбек Бахберген Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/32864 A/164 2020-12-24
14297 Ганзориг Дэмиддагва Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/77617 A/164 2020-12-24
14298 Дуламсүрэн Бямбасүрэн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/45505 A/205 2020-12-24
14299 Энхтайван Баяржавхлан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/57671 A/164 2020-12-24
14300 Дамбийсүрэн Гансүх Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/10025 2020-12-24
14301 Хишигсүрэн Дашравдан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/73638 A/164 2020-12-24
14302 Рэнцэнпүрэв Эрдэнэ-очир Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/16606 A/164 2020-12-24
14303 Жаргал Бат-оргил Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/70713 A/164 2020-12-24
14304 Ууганбаатар Наранцацралт Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/19073 A/164 2020-12-24
14305 Оюунцэцэг Сугир Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/19563 A/164 2020-12-24
14306 Занабазар Ууганбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/41233 A/164 2020-12-24
14307 Энхбаатар Саруул-эрдэнэ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/80717 A/164 2020-12-24
14308 Мөнхбаясгалан Пүрэвхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/47766 A/164 2020-12-24
14309 Советхан Нуржайна Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/73782 A/164 2020-12-24
14310 Ганбаатар Самбаллхүндэв Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/46759 A/164 2020-12-24
14311 Хайратхан Бегарыс Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/21976 A/164 2020-12-24
14312 Аюуш Пүрэв Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/76874 A/164 2020-12-24
14313 Баттөгс Сэцэнчимэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/57086 A/205 2020-12-24
14314 Асхар Жандос Бокс Спортын дэд мастер 2019/28068 A/164 2020-12-24
14315 Батгэрэл Мягмарсүрэн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/19914 A/164 2020-12-24
14316 Дүгэрсүрэн Батбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/47349 A/164 2020-12-24
14317 Бизъяа Цолмонбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/69921 A/164 2020-12-24
14318 Жанцанхүү Бурмаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/14356 A/164 2020-12-24
14319 Эрдэнэхуяг Эрдэнэдэлгэр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/85867 A/164 2020-12-24
14320 ДАЛАЙ ЦЭГЦБИЛЭГ Таеквондо Спортын мастер 2019/60422 A/164 2020-12-24