1401
|
Даваасүрэн
|
Батжаргал
|
Уулын спорт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2013/01032 |
|
2020-12-24 |
1402
|
Ухнаа
|
Сосорбурам
|
Үндэсний сурын харваа |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10312 |
|
2020-12-24 |
1403
|
Шаравсамбуу
|
Ганзориг
|
Дартс |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10307 |
|
2020-12-24 |
1404
|
Сүхбат
|
Отгонбямба
|
Волейбол |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10306 |
|
2020-12-24 |
1405
|
Батдэлгэр
|
Энхбаатар
|
Самбо бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10289 |
|
2020-12-24 |
1406
|
Бадарч
|
Моломжамц
|
Самбо бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10288 |
|
2020-12-24 |
1407
|
Равжир
|
Тунгалаг
|
Го |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10275 |
|
2020-12-24 |
1408
|
Хаянхярваа
|
Сайнбаяр
|
Дартс |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10274 |
|
2020-12-24 |
1409
|
Өлзий
|
Эрдэнэбаяр
|
Нисэх загварын спорт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10249 |
|
2020-12-24 |
1410
|
Жаргал
|
Батцоож
|
Бусад |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10246 |
|
2020-12-24 |
1411
|
Бямбацогт
|
Учрал
|
Таеквондо |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10238 |
|
2020-12-24 |
1412
|
Эрдэнэбулган
|
Энхмөрөн
|
Таеквондо |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10231 |
|
2020-12-24 |
1413
|
Пүрэвзулзага
|
Батхуяг
|
Нисэх загварын спорт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10207 |
|
2020-12-24 |
1414
|
Санжаа
|
Ганбилэг
|
Шайбтай хоккей |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10203 |
А/330 |
2020-12-24 |
1415
|
Сангидорж
|
Амгаланжаргал
|
Бусад |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2010/00102 |
|
2020-12-24 |
1416
|
Очирбат
|
Жаргалан
|
Бокс |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10199 |
|
2020-12-24 |
1417
|
Ганбаатар
|
Цэрэнтогтох
|
Олс таталт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10193 |
|
2020-12-24 |
1418
|
Жамьян
|
Долгорсүрэн
|
Радио спорт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10185 |
|
2020-12-24 |
1419
|
Гүржав
|
Зул
|
Радио спорт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10184 |
|
2020-12-24 |
1420
|
БЯМБАСҮХ
|
ХОС-ЭРДЭНЭ
|
Практик буудлага |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10174 |
|
2020-12-24 |
1421
|
ДОРЖПАГМА
|
ЭНХБААТАР
|
Практик буудлага |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10169 |
|
2020-12-24 |
1422
|
БАДАРЧ
|
АЛТАНБАГАНА
|
Практик буудлага |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10163 |
|
2020-12-24 |
1423
|
Лхагва
|
Цогтсайхан
|
Волейбол |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10160 |
|
2020-12-24 |
1424
|
Бавуудорж
|
Баасанхүү
|
Самбо бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10139 |
|
2020-12-24 |
1425
|
Норовсамбуу
|
Балжинням
|
Самбо бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10128 |
|
2020-12-24 |
1426
|
Батсайхан
|
Идэрсайхан
|
Чөлөөт бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10113 |
|
2020-12-24 |
1427
|
Алтангэрэл
|
Наранчимэг
|
Волейбол |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10103 |
|
2020-12-24 |
1428
|
Батсууурь
|
Сүхбат
|
Нисэх загварын спорт |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2013/01010 |
|
2020-12-24 |
1429
|
Баатаржав
|
Ичинхорлоо
|
Спортын гимнастик |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10075 |
|
2020-12-24 |
1430
|
Луузан
|
Баярхүү
|
Волейбол |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2017/10072 |
|
2020-12-24 |
1431
|
Цэрэндолгор
|
Отгонбат
|
Самбо бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/57502 |
|
2020-12-24 |
1432
|
Батболд
|
Золбоо
|
Бодибилдинг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/95505 |
|
2020-12-24 |
1433
|
Чулуунбаатар
|
Үүрийнтуях
|
Бодибилдинг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/54442 |
|
2020-12-24 |
1434
|
Чулуунбаатар
|
Чингэсбаатар
|
Бодибилдинг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/98331 |
|
2020-12-24 |
1435
|
Сандаг
|
Сарангэрэл
|
Буудлага |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/95086 |
|
2020-12-24 |
1436
|
Ууганбаяр
|
Цэрэннадмид
|
Бодибилдинг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/63743 |
|
2020-12-24 |
1437
|
Цэрэндэндэв
|
Саранчимэг
|
Хөнгөн атлетик |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/22553 |
|
2020-12-24 |
1438
|
Цагаанбаатар
|
Тэнгис
|
Жүдо бөх |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/91979 |
|
2020-12-24 |
1439
|
Нямсүрэн
|
Баяр
|
Хөлбөмбөг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/24895 |
|
2020-12-24 |
1440
|
Пунцагдорж
|
Гандорж
|
Хөнгөн атлетик |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2020/47125 |
|
2020-12-24 |