Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
3961 Бямбасүрэн Нэргүй Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/11007 2020-12-24
3962 Алтанцэцэг Батболд Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/11006 2020-12-24
3963 Сандагсүрэн Мягмарсүрэн Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/11002 2020-12-24
3964 Сагий Энхбаяр Бусад Спортын дэд мастер 2010/00110 2020-12-24
3965 Загдсүрэн Балжинням Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/10997 2020-12-24
3966 Батсайхан Анар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/10990 2020-12-24
3967 Ганхуяг Одмаа Байт харваа Спортын дэд мастер 2013/01099 2020-12-24
3968 Энхбаатар Билэгтсайхан Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/10987 2020-12-24
3969 Баатарцогт Үүлэнтайсуухүү Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/10982 А/194 2020-12-24
3970 Галаарид Батцэцэг Байт харваа Спортын дэд мастер 2013/01098 2020-12-24
3971 Энхтөр Энхсайхан Байт харваа Спортын дэд мастер 2013/01097 2020-12-24
3972 Отгонганбат Энхжин Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/10952 А/194 2020-12-24
3973 Баярсайхан Анхныбаяр Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/10951 А/194 2020-12-24
3974 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/10947 А/194 2020-12-24
3975 Ориг Хүрэлбаатар Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2018/10946 2020-12-24
3976 Идэрсайхан Итгэл Волейбол Спортын дэд мастер 2018/10938 2020-12-24
3977 Лхагважав Галбадрах Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/10901 2020-12-24
3978 БАТТУЛГА МӨНХЦАЦРАЛ Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/10897 2020-12-24
3979 Хаянхярваа Пүрэвсүрэн Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/10876 A/164 2020-12-24
3980 Батбаатар Отгонбаяр Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/10874 A/164 2020-12-24
3981 Гансүх Дэлхийцэцэг Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/10872 A/164 2020-12-24
3982 Нэргүй Дашдулам Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/10870 A/164 2020-12-24
3983 Болортуяа Анужин Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/10869 A/164 2020-12-24
3984 Магсаржав Дэлгэржав Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/10867 A/164 2020-12-24
3985 Баяртогтох Эрдэнэбаяр Бодибилдинг Спортын дэд мастер 2013/01085 2020-12-24
3986 Петр Амартүвшин Волейбол Спортын дэд мастер 2018/10845 2020-12-24
3987 Батчулуун Нямчулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2018/10841 2020-12-24
3988 Ванчигдаш Мягмарпүрэв Бодибилдинг Спортын дэд мастер 2013/01084 2020-12-24
3989 Алтаншагай Хэрлэн Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2018/10837 2020-12-24
3990 Эрдэнэчулуун Мөнх-Амгалан Шатар Спортын дэд мастер 2018/10828 2020-12-24
3991 Дашдамбий Цээсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2018/10827 2020-12-24
3992 Эрдэнэбаатар Одгэрэл Шатар Спортын дэд мастер 2018/10826 2020-12-24
3993 Нацагдорж Галцог Шатар Спортын дэд мастер 2018/10825 2020-12-24
3994 лутбаяр мөнгөнцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/10824 2020-12-24
3995 Ганбат Бат-Эрдэнэ Шатар Спортын дэд мастер 2018/10823 2020-12-24
3996 Ганболд Амарсанаа Шатар Спортын дэд мастер 2018/10822 2020-12-24
3997 Бавуудорж Дэмиддорж Шатар Спортын дэд мастер 2018/10806 2020-12-24
3998 Чингээ Хавчиг Шатар Спортын дэд мастер 2018/10800 2020-12-24
3999 Халтар Эрдэнэбүрэн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/10796 2020-12-24
4000 Отгонбаяр Золбоо Волейбол Спортын дэд мастер 2018/10787 2020-12-24