Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
441 Дашдондог Цэрэнбат Бильярд Спортын мастер 2023/01039 А/483
442 Бат-Эрдэнэ Мэндсайхан Бильярд Спортын мастер 2023/01040 А/483
443 Ганболд Ганчимэг Волейбол Спортын мастер 2023/00912 А/483
444 Пүрэв Баасанцогт Волейбол Спортын мастер 2023/00909 А/483
445 Мандахбаяр Тэлмүүн Байт харваа Спортын мастер 2023/00892 А/483
446 Дэмбэрэл Сэлэнгээ Байт харваа Спортын мастер 2023/00877 А/483
447 Өлзийхутаг Халиун Байт харваа Спортын мастер 2023/00875 А/483
448 Баянжаргал ууган-Эрдэнэ Байт харваа Спортын мастер 2023/00873 А/483
449 Намсрай Хатанзориг Байт харваа Спортын мастер 2023/00872 А/483
450 Нямдорж Есөн-Эрдэнэ Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00868 2024/01/26 А/25
451 Ганхуяг Мишээл Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00867 2024/01/26 А/25
452 Буянбаяр Ундаръяа Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00866 2024/01/26 А/25
453 Сувдаа Сайханзаяа Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00865 2024/01/26 А/25
454 Жовд Пүрэвдорж Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00864 2024/01/26 А/25
455 Гэпэл Оюунцэцэг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00863 2024/03/19 А/164
456 Хүрэлчулуун Маралмаа Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00862 А/483
457 Тэрбиш Ариунзаяа Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00861 А/483
458 Сүхбаатар Хатанбаатар Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00858 А/483
459 Чойжилжав Төгөлдөр Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00857 А/483
460 Ц БЯМБАСҮРЭН Жүдо бөх Спортын мастер 2023/00856 А/483
461 Гэрэлсайхан Мишээл Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00846 А/483
462 Батгэрэл Батзориг Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00841 А/483
463 Тэгшбаяр Пүрэвбаатар Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00839 А/483
464 Лхамхүү Мягмархүү Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00833 А/483
465 Бат-Өлзий Наранбаатар Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00830 А/483
466 Даваа Бум-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/00828 А/483
467 Цэндсүрэн Гантулга Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00826 А/483
468 Ганхуяг Сэр-Од Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00821 А/483
469 Пэрэнлэй Баярхүү Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00817 2024/01/26 А/25
470 Гээдарь Буянхишиг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2023/00816 2024/01/26 А/25
471 Дансран Алтанцэцэг Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00814 А/483
472 Цолмон Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00804 А/483
473 Амгаланбаатар Хонгорзул Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00803 А/483
474 Амарсайхан Тэгшээ Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2023/00802 А/483
475 Пүрэвсүрэн Баасансүрэн Спортын гимнастик Спортын мастер 2023/00796 А/483
476 Гантулга Идэржавхлан Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00794 А/483
477 Сэргэлэн Гуамарал Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00793 А/483
478 Цэгмид Эрдэнэбуян Даам Спортын мастер 2023/00792 А/483
479 Цэрэн Эрдэнэдалай Даам Спортын мастер 2023/00791 А/483
480 Цэдэв Батхүү Даам Спортын мастер 2023/00790 А/483