Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
481 Оросоо Оюунчимэг Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00761 А/483
482 Гантулга Хишигжаргал Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00751 А/483
483 Ганбаатар Хажидмаа Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00749 А/483
484 Эрдэнэчулуун Халиунаа Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00746 А/483
485 Үүрийнбаяр Анударь Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00743 А/483
486 Нямсүрэн Анужин Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00739 А/483
487 Батсуурь Ихбилигт Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2023/00747 А/483
488 Доржжигжид Мягмар-Эрдэнэ Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2023/00742 А/483
489 Жаргалсайхан Оюундэлгэр Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2023/00737 А/483
490 Төмөрбаатар Батнасан Нисэх загварын спорт Спортын мастер 2023/00729 А/483
491 Батхүрэл Амгаланзаяа Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/00722 А/483
492 Сүхбаатар Алтангэрэл Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/00721 А/483
493 Майдаржав Раднаадагий Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/00720 А/483
494 Цэдэнсодном Доржзодов Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/00719 А/483
495 Чойлгонбор Бат-Отгон Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/00718 А/483
496 ГАНБОЛД ДАВААХҮҮ Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/00717 А/483
497 Суурь Бүзмаа Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00714 А/483
498 Лхамсүрэн Бат-Эрдэнэ Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00710 А/483
499 Пүрвээ Батмөнх Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
500 АЛТАН УУГАНБААТАР Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
501 Бямбаа Мөнхтөр Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
502 Дашцэрэн Цэндсүрэн Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
503 Гантөмөр Ган-Эрдэнэ Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
504 Ноов Ариунбаяр Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
505 БАТЧУЛУУН ТҮВШИНБАЯР Загасчлах спорт Спортын мастер спортын мастер А/483
506 Сүхээ Дөлбадрах Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00705 А/483
507 Ганболд Мягмарсүрэн Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00703 А/483
508 Нямдорж Одгэрэл Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч Спортын мастер 2023/00693 2024/01/26 А/25
509 Жаргалсайхан Борхүү Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч Спортын мастер 2023/00691 2024/01/26 А/25
510 Дагва Ганхайч Ширээний теннис Спортын мастер 2023/00689 А/483
511 Эрдэнэбат Ганчулуун Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00688 А/483
512 ЧИМЭДДАМБА СОДБИЛЭГ Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00687 А/483
513 ДАМДИНДОРЖ ОКТЯБРЬ Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00685 А/483
514 ЦОГТБААТАР ТӨГӨЛДӨР Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00680 А/483
515 СОСОРБАРАМ БАТТУЛГА Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00679 А/483
516 РЕНЦЭНБЯМБА БАТЗОРИГ Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00678 А/483
517 ГАНБОЛД ГАЛДАНДОРЖ Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00672 А/483
518 ВААНЧИГ ЧИНБОЛД Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00668 А/483
519 БАТБАЯР МЯГМАРСҮРЭН Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00667 А/483
520 Лхагвасүрэн Энхмөнх Мөсөн сурын харваа Спортын мастер 2023/00665 А/483