Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Агаарын спорт
Зуун буудалт даам
Автомашин спорт
Пара гүйлтийн цана
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Байт харваа
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Кикбокс тулаан
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Самбо бөх
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шагайн харваан
Шатар
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Мөсөн сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Го
Хонхот бөмбөг
Загасчлал
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара уулын цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Морьт сурын харваа
Пауэрлифтинг
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Гольф
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Чирлидинг
Холимог тулаан
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Бусад
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
6401
Дуламжав
Даваадорж
Модон бөмбөг
Спортын мастер
2019/43156
A/205
2020-12-24
6402
Жимбэ
Нацаг
Хөлбөмбөг
Спортын мастер
2019/41167
A/164
2020-12-24
6403
Давааням
Батмөнх
Аэробик гимнастик
Спортын мастер
2019/48784
2020-12-24
6404
Гочоо
Отгон
Хөнгөн атлетик
Спортын мастер
2019/33121
A/205
2020-12-24
6405
Батдэлгэр
Шүрэнцэцэг
Аэробик гимнастик
Спортын мастер
2019/92622
2020-12-24
6406
Баярбаатар
Ариунзул
Аэробик гимнастик
Спортын мастер
2019/56229
2020-12-24
6407
Лочин
Эрдэнэхуяг
Гал унтраах техник спорт
Спортын мастер
2019/40261
A/164
2020-12-24
6408
Өвгөнбүргэд
Балжинням
Ширээний теннис
Спортын мастер
2019/63670
2020-12-24
6409
Мэндбаяр
Баярбат
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/18080
A/205
2020-12-24
6410
Дүгэрсүрэн
Нэргүй
Гал унтраах техник спорт
Спортын мастер
2019/71269
A/164
2020-12-24
6411
Мөнхбаатар
Цогтгэрэл
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/31374
A/205
2020-12-24
6412
Лхагважав
Билгүүндалай
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/40415
A/164
2020-12-24
6413
Нанзадсүрэн
Очиржав
Ширээний теннис
Спортын мастер
2019/41057
A/164
2020-12-24
6414
Банзрагч
Алтанзул
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/96638
A/164
2020-12-24
6415
Мишиг
Ундрам
Волейбол
Спортын мастер
2019/71267
A/164
2020-12-24
6416
Лааган
Ихбаяр
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/67643
A/164
2020-12-24
6417
Цогбадрах
Өсөхбаяр
Хөлбөмбөг
Спортын мастер
2019/51594
A/164
2020-12-24
6418
Гончигням
Сарангэрэл
Волейбол
Спортын мастер
2019/46350
A/319
2020-12-24
6419
Дамба
Баясгалан
Мөсөн сурын харваа
Спортын мастер
2019/26635
A/205
2020-12-24
6420
Алтангэрэл
Энхмандах
Олс таталт
Спортын мастер
2019/58059
A/164
2020-12-24
6421
Оюун-Эрдэнэ
Цэрэнпунцаг
Олс таталт
Спортын мастер
2019/20527
A/164
2020-12-24
6422
Энхбат
Улсболд
Олс таталт
Спортын мастер
2019/46695
A/164
2020-12-24
6423
Цэнд-Очир
Хатанбаатар
Олс таталт
Спортын мастер
2019/71881
A/164
2020-12-24
6424
Нарантуяа
Булгантамир
Олс таталт
Спортын мастер
2019/60367
A/164
2020-12-24
6425
Балжинням
Баттулга
Олс таталт
Спортын мастер
2019/53233
A/164
2020-12-24
6426
Нямсүрэн
Баяржаргал
Олс таталт
Спортын мастер
2019/98486
A/164
2020-12-24
6427
Нямсүрэн
Мягмарсүрэн
Олс таталт
Спортын мастер
2019/62537
A/164
2020-12-24
6428
Очирхүү
Оюун Эрдэнэ
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/58337
A/164
2020-12-24
6429
мягмаржаргал
болорчулуун
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/27621
A/164
2020-12-24
6430
Өсөхбаяр
мөнхбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/32586
A/164
2020-12-24
6431
Эрдэнэ-Очир
гөнтөиөр
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/75899
A/164
2020-12-24
6432
Банзрагч
Нямдаваа
Үндэсний сурын харваа
Спортын мастер
2019/98315
A/164
2020-12-24
6433
Отгийв
Чулуунбат
Үндэсний сурын харваа
Спортын мастер
2019/63568
A/164
2020-12-24
6434
Дамдинсүрэн
Ууганбат
Үндэсний сурын харваа
Спортын мастер
2019/59783
A/164
2020-12-24
6435
Хорлоо
Цогтбаяр
Үндэсний сурын харваа
Спортын мастер
2019/87030
A/164
2020-12-24
6436
Борхүү
Энхбаатар
Үндэсний сурын харваа
Спортын мастер
2019/92992
A/164
2020-12-24
6437
Доржоо
Дамдинсүрэн
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/93493
A/164
2020-12-24
6438
Батсайхан
Бат-Эрдэнэ
Олс таталт
Спортын мастер
2019/62919
A/164
2020-12-24
6439
Дэлгэрдалай
Пүрэвдулам
Олс таталт
Спортын мастер
2019/68619
A/164
2020-12-24
6440
Хандсүрэн
Уранхишиг
Олс таталт
Спортын мастер
2019/27950
A/164
2020-12-24
«
1
2
...
157
158
159
160
161
162
163
164
165
...
182
183
»