Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
7361 Хуягбаатар Энхзул Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/11682 А/194 2020-12-23
7362 Хүдэрчулуун Оюунтуяа Бодибилдинг Спортын мастер 2018/93557 А/330 2020-12-23
7363 Батмөнх Жүрмэд Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/39064 А/194 2020-12-23
7364 ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ Волейбол Спортын мастер 2018/64801 А/194 2020-12-23
7365 ӨӨДӨС ЗАНАБАЗАР Волейбол Спортын мастер 2018/93084 А/194 2020-12-23
7366 Бямбаа Баттөмөр Волейбол Спортын мастер 2018/96577 А/194 2020-12-23
7367 Отгонбаяр Батнягт Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/53179 А/194 2020-12-23
7368 Цогт-Адъяа Батзориг Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/39910 А/194 2020-12-23
7369 Давгадорж Оддорж Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/11483 А/194 2020-12-23
7370 Намжилсүрэн Сэмжид Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/73015 А/194 2020-12-23
7371 Доржготов Амгалан Шатар Спортын мастер 2018/87441 А/194 2020-12-23
7372 Цэрэндорж Санжидмаа Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2018/18742 А/194 2020-12-23
7373 Эрдэнэ Цэлмэг Усанд сэлэлт Спортын мастер 2018/52550 А/194 2020-12-23
7374 Янжив Батболд Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/17399 А/194 2020-12-23
7375 Энхбат Жавхлантөгс Рагби Спортын мастер 2018/89470 А/194 2020-12-23
7376 Гансүх Мэнд-Амар Рагби Спортын мастер 2018/17947 А/194 2020-12-23
7377 Эрхэмбаяр Баянмөнх Рагби Спортын мастер 2018/35748 А/194 2020-12-23
7378 Ганбат Болорчулуун Волейбол Спортын мастер 2018/91566 А/194 2020-12-23
7379 Норовсүрэн Амарсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/97489 А/194 2020-12-23
7380 Норовсүрэн Амарбаясгалан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/90635 А/194 2020-12-23
7381 Ренчин Дамдинсүрэн Шатар Спортын мастер 2018/64747 А/194 2020-12-23
7382 Чулуунбаатар Дэлгэрцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2018/77935 А/194 2020-12-23
7383 Гомбодорж Цэвээн Гүйлтийн Цана Спортын мастер 2018/60071 А/194 2020-12-23
7384 Нацаг Тогтохжаргал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2018/41826 А/194 2020-12-23
7385 Сод-Oд Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/72550 А/194 2020-12-23
7386 Варшилов Энхбат Боулинг Спортын мастер 2018/12888 А/194 2020-12-23
7387 Гончиг Магсаржалам Боулинг Спортын мастер 2018/14255 А/194 2020-12-23
7388 Дамбадорж Нацагдорж Боулинг Спортын мастер 2018/17634 А/194 2020-12-23
7389 Галбадрах Сундуйжав Боулинг Спортын мастер 2018/84505 А/194 2020-12-23
7390 Самдан Дэлгэрцэцэг Боулинг Спортын мастер 2018/51272 А/194 2020-12-23
7391 Шатарбал Гэрлээ Боулинг Спортын мастер 2018/31820 А/194 2020-12-23
7392 Энхтүвшин Энхдалай Уран сайхны гимнастик Спортын мастер 2018/22399 А/194 2020-12-23
7393 Гансүх Ган-Эрдэнэ Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/62176 А/194 2020-12-23
7394 Ариунбаяр Мөнхбаяр Волейбол Спортын мастер 2018/61349 А/219 2020-12-23
7395 Рэнцэндорж Саруултуяа Волейбол Спортын мастер 2018/20999 А/219 2020-12-23
7396 Даваадулам Галдандавга Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/79096 А/194 2020-12-23
7397 Лувсангунгаа Шархүү Хөлбөмбөг Спортын мастер 2018/86412 А/194 2020-12-23
7398 Нямдорж Амарбаясгалан Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер 2018/95252 А/194 2020-12-23
7399 Батсүх Мягмарбаясгалан Мутайбокс Спортын мастер 2018/73269 А/194 2020-12-23
7400 Моломжамц Эрдэнэтуяа Мутайбокс Спортын мастер 2018/82785 А/194 2020-12-23