Цол зэрэг

Зураг Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Ганбат Отгонжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/09999 2020-12-24
2 Батбилэг Бямба-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2017/09998 2020-12-24
3 Цолмонбаатар Хонгорзул Шатар Спортын дэд мастер 2017/09997 2020-12-24
4 Бор Зоригтбаатар Буриад сур Спортын мастер 2017/09996 2020-12-24
5 Бор Зоригтбаатар Буриад сур Спортын мастер 2017/09995 2020-12-24
6 Сүхбаатар Энхболд Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09994 A/164 2020-12-24
7 Сосорбарам Бадрал Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09993 2020-12-24
8 Доржготов Цогтхүү Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09992 2020-12-24
9 Нямдаваа Амарсанаа Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09991 2020-12-24
10 Батхуяг Мөнх-Эрдэнэ Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09990 2020-12-24
11 Доржсүрэн Мягмар Урианхай сур Спортын дэд мастер 2013/00999 2020-12-24
12 Чимэддорж Отгонбаяр Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09989 2020-12-24
13 Баатар Өлзий-Од Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09988 2020-12-24
14 Батжаргал Баянмөнх Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09987 2020-12-24
15 Эрдэнэсүрэн Мөнхэрдэнэ Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09986 2020-12-24
16 Чойбалсан Чинбат Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09985 2020-12-24
17 Одончимэг Жавхлан Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09984 2020-12-24
18 Баясгалан Итгэл Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09983 2020-12-24
19 Балдорж Мөнхболд Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09982 2020-12-24
20 Чин-Оргил Тогтохбаяр Хөлбөмбөг Спортын мастер 2017/09981 2020-12-24
21 Ганбат Баттулга Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09980 2020-12-24
22 Батчулуун Алтанхөлөг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2017/09979 2020-12-24
23 Батчулуун Алтанхөлөг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2017/09978 2020-12-24
24 Батчулуун Алтанхөлөг Бүжгийн спорт Спортын мастер 2017/09977 2020-12-24
25 Дэрийлаа Эрдэнэтуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09976 2020-12-24
26 Нямгэрэл Гоомарал Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09975 2020-12-24
27 Ганзориг Оюун-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09974 2020-12-24
28 Норов Бат-Эрдэнэ Пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09973 2020-12-24
29 Мөнхпүрэв Хосбаяр Волейбол Спортын мастер 2017/09972 2020-12-24
30 Оюундамба Төгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09971 2020-12-24
31 Гантулга Заяабаатар Волейбол Спортын мастер 2017/09970 2020-12-24
32 Батболд Энхтамир Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2013/00997 2020-12-24
33 Дарамрагчаа Батцогт Пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09969 2020-12-24
34 Дарамрагчаа Батцогт Пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09968 2020-12-24
35 Дарамрагчаа Батцогт Пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09967 2020-12-24
36 Дарамрагчаа Батцогт Пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09966 2020-12-24
37 Цэдэндамбаа Маргад-оюун Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09965 2020-12-24
38 Цагаан Ойдовдорж Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09964 2020-12-24
39 ГОМБОСҮРЭН БЯМБАА Волейбол Спортын мастер 2017/09963 2020-12-24
40 Мажаг Гомбосүрэн Ширээний теннис Спортын мастер 2017/09962 2020-12-24