Цол зэрэг

Цэенпил Шинэхүүхэн
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/02031

Пүрэвбаатар Хүсэл-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02030

Бямбасүрэн Халиун
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02030

Бямбасүрэн Хулан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02029

Мягмарсүрэн Батсүрэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02028

Лхагванаран Мөнхцэцэг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02025

Түмэнжаргал Лхагвадорж
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02023

Лхагвасүрэнгийн Эрдэнэболор
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02010

Мягмарсүрэн Номин-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02008

Мөнх-Очир Рэнцэнханд
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02007

Мөнхбаатар Мөнхжаргал
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02004

энхболд түвшинбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02003

Амарсайхан Сүхбат
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02002

Дэлгэрхангай Дэлгэрмөрөн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/02001

Баярмөнх Мөнхдаваа
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/02000

Цэдэнбал Жаргалбаатар
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01999

Борхүү Баттүшиг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01998

Дугардорж Мөнхбаатар
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01997

Үүртуяа Мягмарбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01994

Төгсбаяр Нарантунгалаг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01993

Булгантамир Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01992

Төмөрбаатар Дэмчигдорж
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01991

Бадарч Очирхүү
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01990

Золзаяа Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01989

Галбадрах Бүрэнбаяр
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01988

Монголхүү Баясгалан
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01987

Өлзий-Орших Энхмэнд
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01986

Түшигбаяр Энххүслэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01985

Пүрэвсүрэн Мөнх-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01984

Дэлгэрмаа Золбаяр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01983

Батхуяг Анударь
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01982

Мөнхбат Мөнхгэрэл
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01981

Энхтайван Гансүх
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01976

Жадамба Төмөрхуяг
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2023/01962

Батмөнх Цэрэндэжид
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01952

Ганзориг Энхжин
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01945

Батсүх Хулан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2023/01923

Баянтөр Соёлоо
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2023/01922

Мөнхбат Сэргэлэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2023/01919

Ганпүрэв Энхдарь
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01914