Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Ганбат Отгонжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/09999 2020-12-24
2 Батбилэг Бямба-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2017/09998 2020-12-24
3 Бор Зоригтбаатар Буриад сурын харваа Спортын мастер 2017/09996 2020-12-24
4 Доржсүрэн Мягмар Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2013/00999 2020-12-24
5 Дэрийлаа Эрдэнэтуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09976 2020-12-24
6 Норов Бат-Эрдэнэ Пара пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09973 2020-12-24
7 Мөнхпүрэв Хосбаяр Волейбол Спортын мастер 2017/09972 2020-12-24
8 Оюундамба Төгөлдөр Волейбол Спортын дэд мастер 2017/09971 2020-12-24
9 Гантулга Заяабаатар Волейбол Спортын мастер 2017/09970 2020-12-24
10 Батболд Энхтамир Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2013/00997 2020-12-24
11 Дарамрагчаа Батцогт Пара пауэрлифтинг Спортын мастер 2017/09969 2020-12-24
12 ГОМБОСҮРЭН БЯМБАА Волейбол Спортын мастер 2017/09963 2020-12-24
13 Мажаг Гомбосүрэн Ширээний теннис Спортын мастер 2017/09962 2020-12-24
14 Намсрай Сүрэнжав Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09961 2020-12-24
15 Дорж Сэлэнгэ Волейбол Спортын мастер 2017/09960 2020-12-24
16 Батжаргал Дэнсмаа Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2013/00996 2020-12-24
17 Сүрьеэ Батхүү Шатар Спортын мастер 2017/09959 2020-12-24
18 Лхагвасүрэн Урианхай Чөлөөт бөх Спортын мастер 2017/09958 2020-12-24
19 Дэлэг Мөнхчулуун Бокс Спортын мастер 2017/09957 2020-12-24
20 Бат-Ирээдүй Өнөмөнх Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09956 2020-12-24
21 Аюуш Баярханд Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09955 2020-12-24
22 Чинзориг Номинчулуун Волейбол Спортын мастер 2017/09954 2020-12-24
23 Батбаяр Дэлгэр-Уянга Волейбол Спортын мастер 2017/09952 2020-12-24
24 Гантөмөр Мөнгөншагай Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/09950 2020-12-24
25 Батбилэг Оргилсайхан Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2013/00995 2020-12-24
26 Рагчаа Зоригт Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09949 2020-12-24
27 МАНДАХ БӨХБАТ Буудлага Спортын дэд мастер 2017/09948 2020-12-24
28 Наран Сарнай Сагсан бөмбөг Спортын мастер 2017/09947 2020-12-24
29 Халиунаа Амина Усан спорт Спортын дэд мастер 2017/09946 2020-12-24
30 Бат-орших Энхжин Усан спорт Спортын дэд мастер 2017/09945 2020-12-24
31 Шакей Хурманбай Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09944 2020-12-24
32 Наранцэцэг Энхсайхан Волейбол Спортын мастер 2017/09943 2020-12-24
33 Ганзориг Мөнхжин Усан спорт Спортын дэд мастер 2017/09942 2020-12-24
34 Түмэнжаргал Үжин Усан спорт Спортын дэд мастер 2017/09941 2020-12-24
35 Ойдов Баасансүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09940 2020-12-24
36 Оюунтунгалаг Баярцэцэг Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00994 2020-12-24
37 Дэлгэрцогт Болор-Эрдэнэ Волейбол Спортын мастер 2017/09939 2020-12-24
38 Баярцэнгэл Анхбаяр Радио спорт Спортын мастер 2017/09936 2020-12-24
39 Цэрэндорж Отгонбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/09934 2020-12-24
40 Дашдаваа Сосорбурам Волейбол Спортын мастер 2017/09933 2020-12-24