Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Цэрэнханд Галбадрах Волейбол Спортын мастер 2023/63536 2023-03-01
2 Лхагвасүрэн Алтансүх Шатар Спортын дэд мастер 2023/71019 2023-03-01
3 Сосорбарам Лхагва-Эрдэнэ Волейбол Спортын мастер 2023/87759 2023-03-01
4 Өвгөнхүү Энхбат Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/91824 2023-03-01
5 Нямсүрэн Нямцэцэг Волейбол Спортын мастер 2023/68100 2023-03-01
6 Батбаяр Бат Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/72369 2023-03-01
7 Бөхбат Пүрэвсүрэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/92187 2023-03-01
8 Сүхбаатар Уянгацэцэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/84410 2023-03-01
9 Алтанхуяг Төгөлдөр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/58652 2023-03-01
10 Алтанхуяг Төгөлдөр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/68523 2023-03-01
11 Галбадрах Оюунбилэг Жүдо бөх Спортын мастер 2023/78758 2023-03-01
12 Цэвэгсүрэн Агиймаа Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/11069 2023-03-01
13 Бадамцэдэн Энхбаяр Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/27409 2023-03-01
14 Баадай Хашхүү Волейбол Спортын мастер 2023/54847 2023-03-01
15 Кенес Ханат Волейбол Спортын мастер 2023/66690 2023-03-01
16 Жавхлан Мянганбаяр Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2023/94467 2023-03-01
17 Цэгмид Эрдэнээ Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/26750 2023-03-01
18 БАЯРМАГНАЙ МӨНХ-ЭРДЭНЭ Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2023/43989 2023-03-01
19 Лхагвасүрэн Бат-Өлзий Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2023/75749 2023-03-01
20 Даваасүрэн Тодням Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/53410 2023-03-01
21 Лувсанжав Дашчирэв Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/46501 2023-03-01
22 Жадамба Дорждулам Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/64928 2023-03-01
23 Б Нармандах Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/82243 2023-03-01
24 Ёндонпэрэнлэй Басхүү Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/97845 2023-03-01
25 Одгэрэл Уранбаяр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/42506 2023-03-01
26 Очирбат Алтантүлхүүр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/25748 2023-03-01
27 Сономдагва Чинзориг Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/18462 2023-03-01
28 Хөхөөсүрэн Ариунтунгалаг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/63567 2023-03-01
29 Чинбат Батцэцэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/30424 2023-03-01
30 Норовнацаг Батбилэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/72868 2023-03-01
31 Пүрэвсүрэн ЭРДЭНЭБАЯР Волейбол Спортын мастер 2023/37655 2023-03-01
32 Мөнхжаргал Батмөнх Волейбол Спортын мастер 2023/36950 2023-03-01
33 Гонгоржав Одбаяр Волейбол Спортын мастер 2023/96247 2023-03-01
34 Бат-Өлзий Мөнхбат Волейбол Спортын мастер 2023/64784 2023-03-01
35 Эрдэнэчимэг Намхайноров Волейбол Спортын мастер 2023/95227 2023-03-01
36 Даваасүрэн Энхбаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/30472 2023-03-01
37 Батжаргал Батчимэг Волейбол Спортын мастер 2023/45028 2023-03-01
38 Гунанбаа Пүрэвдорж Волейбол Спортын мастер 2023/93943 2023-03-01
39 Баярсайхан Нэргүй Хөнгөн атлетик Спортын мастер 2023/49041 2023-03-01
40 Үржинбаатар Батхишиг Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/58292 2023-03-01