Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Агаарын спорт
Зуун буудалт даам
Автомашин спорт
Пара гүйлтийн цана
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Байт харваа
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Кикбокс тулаан
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Самбо бөх
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шагайн харваан
Шатар
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Мөсөн сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Го
Хонхот бөмбөг
Загасчлал
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара уулын цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Морьт сурын харваа
Пауэрлифтинг
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Гольф
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Чирлидинг
Холимог тулаан
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Бусад
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
1
Хавчаа
Батмөнх
Волейбол
Спортын мастер
2023/01685
2024/03/19 А/164
2
Б
Амарбаясгалан
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01682
2024/03/19 А/164
3
Зээхүү
Болдоо
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01681
2024/03/19 А/164
4
Чүлтэмсүрэн
Мөнхтөр
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01680
2024/03/19 А/164
5
Лхагвасүрэн
Сайнбаяр
Волейбол
Спортын мастер
2023/01671
2024/03/19 А/164
6
Төмөрбаатар
Бадамлянхуа
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01670
2024/03/19 А/164
7
Мөнхжаргал
Билэгбишрэл
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01669
2024/03/19 А/164
8
Лхагважав
Ганзориг
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01668
2024/03/19 А/164
9
Баянцогт
Алтангэрэл
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01667
2024/03/19 А/164
10
Дуламсүрэн
Эрдэнэхүү
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01666
2024/03/19 А/164
11
Баттулга
Энхжаргал
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01665
2024/03/19 А/164
12
Ойдов
Оюунцэцэг
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01664
2024/03/19 А/164
13
Адъяа
Долгорцэнд
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01663
2024/03/19 А/164
14
Чойжилжав
Лхагвасүрэн
Волейбол
Спортын мастер
2023/01662
2024/03/19 А/164
15
Жавзад
Өнөрсуурь
Волейбол
Спортын мастер
2023/01661
2024/03/19 А/164
16
Энхболд
Бямбасүрэн
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01660
2024/03/19 А/164
17
Батдэлгэр
Билгүүн
Волейбол
Спортын дэд мастер
2023/01659
2024/03/19 А/164
18
Лхасүрэн
Оюунбаатар
Жүдо бөх
Спортын мастер
2023/01628
2024/03/19 А/164
19
Сүрэнхоор
Очирбат
Жүдо бөх
Спортын мастер
2023/01627
2024/03/19 А/164
20
Минжил
Тамир
Жүдо бөх
Спортын дэд мастер
2023/01626
2024/03/19 А/164
21
Цэдэв
Сэргээ
Шатар
Спортын дэд мастер
2023/01625
2024/03/19 А/164
22
Цэвээн
Одонтуул
Шатар
Спортын дэд мастер
2023/01624
2024/03/19 А/164
23
Гончигдорж
Бямбаа
Шатар
Спортын мастер
2023/01623
2024/03/19 А/164
24
Алтанцэцэг
Нэргүй
Шатар
Спортын мастер
2023/01622
2024/03/19 А/164
25
Чойжилжав
Амгаланжаргал
Шатар
Улсын шүүгч
2023/01621
2024/03/19 А/164
26
Бэхбат
Лхагвадэлгэр
Буудлага
Спортын дэд мастер
2023/01620
2024/03/19 А/164
27
Дагвадорж
Дөлгөөн
Буудлага
Спортын дэд мастер
2023/01619
2024/03/19 А/164
28
Ганпүрэв
Марал-Эрдэнэ
Буудлага
Спортын дэд мастер
2023/01618
2024/03/19 А/164
29
Дэлгэрмөрөн
Хүслэн
Буудлага
Спортын дэд мастер
2023/01617
2024/03/19 А/164
30
Ялалт
Марал
Буудлага
Спортын мастер
2023/01616
2024/03/19 А/164
31
Ялалт
Маргад
Буудлага
Спортын мастер
2023/01615
2024/03/19 А/164
32
Цэдэв
Нямбаяр
Гал унтраах техник спорт
Спортын мастер
2023/01614
2024/03/19 А/164
33
Чулуун
Ононбат
Самбо бөх
Спортын мастер
2023/01612
2024/03/19 А/164
34
Ганхүү
Энхбат
Самбо бөх
Спортын мастер
2023/01611
2024/03/19 А/164
35
Зинаахүү
Алтансүх
Шатар
Спортын дэд мастер
2023/01610
2024/03/19 А/164
36
Шийравринчин
Алтангэрэл
Шатар
Спортын дэд мастер
2023/01609
2024/03/19 А/164
37
Болдбаатар
Сумъяа-Очир
Шатар
Спортын дэд мастер
2023/01608
2024/03/19 А/164
38
Энхбаяр
Энх-Амаглан
Шатар
Улсын шүүгч
2023/01607
2024/03/19 А/164
39
Балданжанцан
Хүслэнзаяа
Шатар
Спортын мастер
2023/01605
2024/03/19 А/164
40
Чарив
Самбуудорж
Шатар
Спортын дэд мастер
2023/01604
2024/03/19 А/164
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
388
389
»