Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
201 Шоовдор Ундрах Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01814 2024/04/26 A/256
202 Батсүх Батбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01813 2024/04/26 A/256
203 Хүрэлбаатар Эрдэнэдаваа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01811 2024/04/26 A/256
204 Батдэлгэр Эрдэнэболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01810 2024/04/26 A/256
205 Даваа Сарангэрэл Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01809 2024/04/26 A/256
206 Магван Бат-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01808 2024/04/26 A/256
207 Алтанцэцэг Саранзаяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01807 2024/04/26 A/256
208 Баатарзориг Мөнхбуян Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01806 2024/04/26 A/256
209 Жамъянмядаг Энхнамжил Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01805
210 Гончигсүрэн Батзориг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01804 2024/04/26 A/256
211 Сүхгэрэл Бямбабаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01803 2024/04/26 A/256
212 Дэмүүл Саранцогт Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01802 2024/04/26 A/256
213 Хэнмэдэх Оргилсайхан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01801 2024/04/26 A/256
214 Санжаасүрэн Баярбаатар Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01800 2024/04/26 A/256
215 Бүдээ Маралмаа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01799 2024/04/26 A/256
216 Ганбаатар Дэлгэрмаа Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01798 2024/04/26 A/256
217 Энхбаяр Бямбадорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01790 2024/04/26 A/256
218 Сэрээнэн Баярхүү Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01789 2024/04/26 A/256
219 Цоодол Алтансүх Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01788 2024/04/26 A/256
220 Хайдав Батчулуун Шатар Спортын дэд мастер 2023/01787 2024/04/26 A/256
221 Чулуунбаатар Заанаа Шатар Спортын дэд мастер 2023/01784 2024/04/26 A/256
222 Адъяа Найгалмаа Шатар Спортын мастер 2023/01783 2024/04/26 A/256
223 Гиваа Цогоо Шатар Улсын шүүгч 2023/01782 2024/04/26 A/256
224 Сүрэнхор Батчулуун Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01781 2024/04/26 A/256
225 Өмирбек Тилеубек Шатар Улсын шүүгч 2023/01780 2024/04/26 A/256
226 Халтар Мөнгөн-Лхагва Шатар Улсын шүүгч 2023/01779 2024/04/26 A/256
227 Ганхуяг Галсайхан Шатар Спортын дэд мастер 2023/01778 2024/04/26 A/256
228 Наадамбат Батбилгүүн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01777 2024/04/26 A/256
229 Сугир Дэжид Шатар Спортын дэд мастер 2023/01776 2024/04/26 A/256
230 Баярсайхан Багахүү Шатар Спортын дэд мастер 2023/01775 2024/04/26 A/256
231 Ринчиндорж Энхболд Зуун буудалт даам Улсын шүүгч 2023/01774
232 Даваасүрэн Мөнхбаатар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01773 2024/04/26 A/256
233 Батсайхан Хос-Эрдэнэ Шатар Улсын шүүгч 2023/01772 2024/04/26 A/256
234 Баттулга Анар Шатар Спортын мастер 2023/01771 2024/04/26 A/256
235 Ганзориг Хос-Эрдэнэ Шатар Спортын мастер 2023/01770 2024/04/26 A/256
236 Мөнхболд Гэндэндарам Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01769 2024/04/26 A/256
237 Нина Батсүх Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01768 2024/04/26 A/256
238 Лханаасүрэн Цэнд-Аюуш Волейбол Спортын мастер 2023/01767 2024/04/26 A/256
239 Баатар Баярмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01766 2024/04/26 A/256
240 Мөнгөнхүү Ганбат Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01765 2024/04/26 A/256