Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
321 Цэрэнбямба Эрдэмбилэг Даам Улсын шүүгч 2023/01633
322 Буянтогтох Нарансолонго Даам Спортын дэд мастер 2023/01632
323 Ариундэлгэр Мөнхбат Даам Спортын дэд мастер 2023/01631
324 Лхасүрэн Оюунбаатар Жүдо бөх Спортын мастер 2023/01628 2024/03/19 А/164
325 Сүрэнхоор Очирбат Жүдо бөх Спортын мастер 2023/01627 2024/03/19 А/164
326 Минжил Тамир Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/01626 2024/03/19 А/164
327 Цэдэв Сэргээ Шатар Спортын дэд мастер 2023/01625 2024/03/19 А/164
328 Цэвээн Одонтуул Шатар Спортын дэд мастер 2023/01624 2024/03/19 А/164
329 Гончигдорж Бямбаа Шатар Спортын мастер 2023/01623 2024/03/19 А/164
330 Алтанцэцэг Нэргүй Шатар Спортын мастер 2023/01622 2024/03/19 А/164
331 Чойжилжав Амгаланжаргал Шатар Улсын шүүгч 2023/01621 2024/03/19 А/164
332 Бэхбат Лхагвадэлгэр Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01620 2024/03/19 А/164
333 Дагвадорж Дөлгөөн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01619 2024/03/19 А/164
334 Ганпүрэв Марал-Эрдэнэ Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01618 2024/03/19 А/164
335 Дэлгэрмөрөн Хүслэн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01617 2024/03/19 А/164
336 Ялалт Марал Буудлага Спортын мастер 2023/01616 2024/03/19 А/164
337 Ялалт Маргад Буудлага Спортын мастер 2023/01615 2024/03/19 А/164
338 Цэдэв Нямбаяр Гал унтраах техник спорт Спортын мастер 2023/01614 2024/03/19 А/164
339 Чулуун Ононбат Самбо бөх Спортын мастер 2023/01612 2024/03/19 А/164
340 Ганхүү Энхбат Самбо бөх Спортын мастер 2023/01611 2024/03/19 А/164
341 Зинаахүү Алтансүх Шатар Спортын дэд мастер 2023/01610 2024/03/19 А/164
342 Шийравринчин Алтангэрэл Шатар Спортын дэд мастер 2023/01609 2024/03/19 А/164
343 Болдбаатар Сумъяа-Очир Шатар Спортын дэд мастер 2023/01608 2024/03/19 А/164
344 Энхбаяр Энх-Амаглан Шатар Улсын шүүгч 2023/01607 2024/03/19 А/164
345 Балданжанцан Хүслэнзаяа Шатар Спортын мастер 2023/01605 2024/03/19 А/164
346 Чарив Самбуудорж Шатар Спортын дэд мастер 2023/01604 2024/03/19 А/164
347 Базар-Аюуш Мөнхтулга Шатар Спортын дэд мастер 2023/01603 2024/03/19 А/164
348 Жаваа Алтанчимэг Шатар Спортын дэд мастер 2023/01600 2024/03/19 А/164
349 Батдэлгэр Мөнхсаруул Шатар Улсын шүүгч 2023/01599 2024/03/19 А/164
350 Цэвэлмаа Баярхүү Шатар Спортын дэд мастер 2023/01598 2024/03/19 А/164
351 Наранбаатар Базархуяг Шатар Спортын дэд мастер 2023/01597 2024/03/19 А/164
352 Мөнхтогтох Хүслэнбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01596 2024/03/19 А/164
353 Сэнгэ-Арслан Хишигжаргал Шатар Спортын дэд мастер 2023/01595 2024/03/19 А/164
354 Сэнгээ Цэндсүрэн Шатар Улсын шүүгч 2023/01593 2024/03/19 А/164
355 Бүрэнтэгш Алдар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01592 2024/03/19 А/164
356 Дашзэвэг Юндэндаш Шатар Спортын дэд мастер 2023/01591 2024/03/19 А/164
357 Баатар Алтангэрэл Шатар Улсын шүүгч 2023/01590 2024/03/19 А/164
358 Жалав Эрдэнэбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01589 2024/03/19 А/164
359 Дорж Амар Шатар Спортын мастер 2023/01588 2024/03/19 А/164
360 Октябрь Ариунзаяа Шатар Улсын шүүгч 2023/01587 2024/03/19 А/164