Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
481 Батхуяг Гайтав Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00986 А/483
482 Алгаа Мөнхбаяр Самбо бөх Спортын мастер 2023/00985 А/483
483 Батбаатар Анужин Самбо бөх Спортын мастер 2023/00984 А/483
484 Эрдэнэбат Бат-Өлзий Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00983 А/483
485 Батзориг Борхондой Самбо бөх Спортын мастер 2023/00982 А/483
486 Бямбацогт Мягмарсүрэн Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00981 А/483
487 Балжинням Эрдэнэжаргал Самбо бөх Спортын мастер 2023/00980 А/483
488 Батбаатар Анужин Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00979 А/483
489 Гантулга Анар Самбо бөх Спортын мастер 2023/00978 А/483
490 Гансүх Батцэцэг Самбо бөх Спортын мастер 2023/00977 А/483
491 Ганбат Мөнхтуяа Самбо бөх Спортын мастер 2023/00976 А/483
492 Дармаабазар Нарантулга Самбо бөх Спортын мастер 2023/00975 А/483
493 Палмаа Ивээл Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00974 А/483
494 Лхагвасүрэн Сумъяа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00973 А/483
495 Цог-Очир Сүнжидмаа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00972 А/483
496 Уран-Өлзий Анужин Самбо бөх Спортын мастер 2023/00971 А/483
497 Ганбат Саруулбуян Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00970 А/483
498 ЦэндАюуш Мөнх-түвшин Самбо бөх Спортын мастер 2023/00969 А/483
499 Цэрэндолгор Санжидмаа Самбо бөх Спортын мастер 2023/00968 А/483
500 Бямбадорж Батдорж Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00967 А/483
501 Энхбаатар Ариунзаяа Самбо бөх Спортын мастер 2023/00967 А/483
502 Ганбаатар Гончигсумлаа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00966 А/483
503 Цогтгэрэл Уянга-Эрдэнэ Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00965 А/483
504 Лхагвасүрэн Өлзийсолонго Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00964 А/483
505 Эрдэнэпүрэв Энхмөнх Самбо бөх Спортын мастер 2023/00963 А/483
506 Шаравнямбуу Өлзийбат Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00962 А/483
507 Явсраймолом Энхчимэг Самбо бөх Спортын мастер 2023/00961 А/483
508 Түвд Анударь Аэробик гимнастик Спортын мастер 2023/00960 А/483
509 Ганзориг Төгсжаргал Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00959 А/483
510 Нямсүрэн Амгаланбаатар Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00958 А/483
511 Цэрэндолгор Санжидмаа Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00957 А/483
512 Ганбаатар Ихэрцэцэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00956 А/483
513 Нямхүү Нямтуяа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00954 А/483
514 Пансандулам Цэрэнхүү Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00953 А/483
515 Эрдэнэдалай Нүрзэдмаа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00952 А/483
516 Даваасамбуу Энхбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00951 А/483
517 Энхзаяа Сэржбүдээ Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00950 А/483
518 Боря Талынбүүвэй Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00949 А/483
519 Эрдэнэбат Нямаа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00947 А/483
520 Онцгэрэл Анударь Самбо бөх Спортын мастер 2023/00946 А/483