Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
441 Доржтайван Бум-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01030 2024/01/26 А/25
442 Баяртүвшин Болорцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01029 2024/01/26 А/25
443 Лхагва Тэмүүжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01028 2024/01/26 А/25
444 Цогт-Очир Мишээл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01027 2024/01/26 А/25
445 Баатархүү Маргад-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01026 2024/01/26 А/25
446 Насанбуян Дөлгөөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01025 2024/01/26 А/25
447 Дамбадаржаа Сүндэръяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01024 2024/01/26 А/25
448 Лхагва Бадам Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01023 2024/01/26 А/25
449 Жаргалсайхан Энхгэрэл Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01022 2024/01/26 А/25
450 Цогт-Очир Цолмон Таеквондо Спортын мастер 2023/01021 2024/01/26 А/25
451 Ганзориг Цэлмэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01019 А/483
452 Даяндорж Анужин Волейбол Спортын мастер 2023/01018 А/483
453 Бумбага Мөнхболд Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01017 А/410
454 Эрдэнэцогт Болд-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01016 А/410
455 Наранбаатар Баасанжав Волейбол Спортын мастер 2023/01015 А/483
456 Лхагвасүрэн Баянхангай Волейбол Спортын мастер 2023/01014 А/483
457 Цагаан-Эрдэнэ Энхээ Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01013 А/410
458 Мөнхбат Алтангэрэл Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01012 А/410
459 Цолмонцог Номин-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01011 А/483
460 Амар Уянга Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01010 А/483
461 Даваадорж Намуун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01009 А/483
462 Оргилсайхан Мөнхзул Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01008 А/483
463 Эрдэнэбаатар Даваахүү Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01007 А/483
464 Пүрэвсүрэн Элбэгзаяа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01006 А/483
465 Магнай Төмөр-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01005 А/483
466 Эрдэнэ-Очир Алтан-Очир Волейбол Спортын мастер 2023/01004 А/483
467 Цэнд Ариунболд Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01003 А/483
468 Батболд Даринчулуун Волейбол Спортын мастер 2023/01002 А/483
469 Мөнхтулга Батсайхан Автомашин спорт Спортын мастер 2023/01001 А/483
470 Энхбаатар Номинтуяа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00998 А/483
471 Өлзийбаяр Бямбасүрэн Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00996 А/483
472 Бямбасүрэн Найдансүрэн Кураш Спортын мастер 2023/00995 А/483
473 Хадбаатар Дашзэвэг Кураш Спортын мастер 2023/00994 А/483
474 Ганбаатар Лүндээжанцан Кураш Спортын мастер 2023/00993 А/483
475 Ганбаатар Гончигсумлаа Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00992 А/483
476 ганбаатар Минжинсор Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00991 А/483
477 Цогтбаатар Даваабат Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00990 А/483
478 Алтансүх Алтансондор Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00989 А/483
479 Бердмурат Серик Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00988 А/483
480 Ууганбаяр Баасанжав Бүстэй барилдаан Спортын мастер 2023/00987 А/483