Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
361 Сүхбаатар Ган-Эрдэнэ Шатар Улсын шүүгч 2023/01586 2024/03/19 А/164
362 Шарав Сайнбаяр Волейбол Спортын мастер 2023/01585 2024/03/19 А/164
363 Цэрэнханд Амгалантөгс Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01584 2024/03/19 А/164
364 Зулхүү Оюун-эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01583 2024/03/19 А/164
365 Баатарсүх Алтансувд Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01582 2024/03/19 А/164
366 Эрдэнэбаатар Номин-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01581 2024/03/19 А/164
367 Баярсайхан Нандин-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01580 2024/03/19 А/164
368 Баттөр Анужин Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01579 2024/03/19 А/164
369 Баатархуяг Даръяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01578 2024/03/19 А/164
370 Наранцогт Нарандэлгэр Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01577 2024/03/19 А/164
371 Чимэдлхам Амартүвшин Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01576 2024/04/26 A/256
372 Наранбаатар Өсөхбаяр Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01574 2024/04/26 A/256
373 Түвшинбаяр Өнөболд Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01573 2024/04/26 A/256
374 Мягмарсүрэн Мишээл Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01571 2024/04/26 A/256
375 Амарсанаа Лхамсүрэн Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01570 2024/04/26 A/256
376 Лхагвасүрэн Дөлгөөн Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01568 2024/04/26 A/256
377 Баярт Марал-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01567 2024/04/26 A/256
378 Түмэннасан Цэрэндэмбэрэл Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01566 2024/04/26 A/256
379 Саруулбат Дөлгөөн Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01565 2024/04/26 A/256
380 Мөнхгэрэл Нармандах Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/01564 2024/03/19 А/164
381 Хүрэлсүх Тэмүүжин Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/01563 2024/03/19 А/164
382 Алдар Есүхэй Байт харваа Спортын дэд мастер 2023/01562 2024/03/19 А/164
383 Алтангэрэл Өсөхбаяр Даам Спортын дэд мастер 2023/01558
384 Пүрэвдорж Хулан Бокс Спортын мастер 2023/01557 2024/04/26 A/256
385 Одбадрал Энхжин Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01556 2024/04/26 A/256
386 Сайнчулуун Жавхланбаяр Бокс Спортын мастер 2023/01555 2024/04/26 A/256
387 Хархүү Билгүүнсайхан Бокс Спортын мастер 2023/01554 2024/04/26 A/256
388 Батболд Удвал Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01553 2024/03/19 А/164
389 Батболд Энхрий Буудлага Спортын мастер 2023/01552 2024/03/19 А/164
390 Загд Ариунболор Буудлага Спортын мастер 2023/01551 2024/03/19 А/164
391 Гантогтох Хандсүрэн Волейбол Спортын мастер 2023/01550 2024/02/23 А/105
392 Отгон Алтанхуяг Сквош теннис Спортын мастер 2023/01549 2024/02/23 А/105 2024-02-23
393 Гомбодагва Болорцэцэг Сквош теннис Спортын дэд мастер 2023/01548 2024/02/23 А/105 2024-02-23
394 Алтан-Очир Бадам Сквош теннис Спортын дэд мастер 2023/01547 2024/02/23 А/105 2024-02-23
395 Пүрэвжав Хулан Сквош теннис Спортын дэд мастер 2023/01546 2024/02/23 А/105 2024-02-23
396 Бат-Алтансүх Уранмандах Сквош теннис Спортын дэд мастер 2023/01545 2024/02/23 А/105 2024-02-23
397 Золтөгс Энх-Учрал Сквош теннис Спортын мастер 2023/01544 2024/02/23 А/105 2024-02-23
398 Амармэнд Уянга Сквош теннис Спортын мастер 2023/01543 2024/02/23 А/105 2024-02-23
399 Алтанхуяг Ариунбилэг Сквош теннис Спортын мастер 2023/01542 2024/02/23 А/105 2024-02-23
400 Энхбаяр Шижир Сквош теннис Спортын дэд мастер 2023/01541 2024/02/23 А/105 2024-02-23