Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Мажигжав Товуу Волейбол Спортын мастер 2023/02115
2 Бадарч Төмөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/02114
3 Дамдин Чинзориг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/02113
4 Ариунтөгс Ариунсайхан Буудлага Спортын мастер 2023/02084
5 Бат-Оюун Удвалцэцэг Буудлага Спортын дэд мастер 2023/02076
6 Цэндсүрэн Эрхэмбаяр Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02074
7 Гансүх Отгонжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02073
8 Ганболд Энхням Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02072
9 Дамдин Цэвээндулам Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер 2023/02071 2024-06-05
10 Ядамсүрэн Гансүх Хэт холын марафон гүйлт Спортын мастер 2023/02067
11 Гүнсмаа Нямдорж Волейбол Спортын мастер 2023/02064
12 Шагдар Эрдэнэбат Волейбол Спортын мастер 2023/02051
13 Ганболд Даш-Очир Волейбол Спортын дэд мастер 2023/02046
14 Баттулга Нямсамбуу Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/02044
15 Хүдэрбал Гэрэлт-Од Олс таталт Улсын шүүгч 2023/02042
16 Сүхболд Мөнхзаяа Олс таталт Улсын шүүгч 2023/02041
17 Энхмаа Өлзий-Орших Олс таталт Улсын шүүгч 2023/02040
18 Балжинням Баттулга Олс таталт Улсын шүүгч 2023/02039
19 Ганболд Батцэнгэл Олс таталт Улсын шүүгч 2023/02038
20 Энхзул Ням-Очир Олс таталт Спортын мастер 2023/02037
21 Цэнгэл Пүрэвдорж Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02036
22 Батсүх Нямтогтох Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02035
23 Энхбат Батхүрэл Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02034
24 Батбаяр Бат-Отгон Олс таталт Спортын мастер 2023/02033
25 Баянмөнх Баярмөнх Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02032
26 Цэенпил Шинэхүүхэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/02031
27 Пүрэвбаатар Хүсэл-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02030
28 Бямбасүрэн Халиун Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02030
29 Бямбасүрэн Хулан Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02029
30 Мягмарсүрэн Батсүрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02028
31 Алтанхуяг Бямбадорж Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02027
32 Ганзориг Өнөбаяр Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02026
33 Лхагванаран Мөнхцэцэг Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02025
34 Түмэнжаргал Лхагвадорж Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02023
35 Басбиш Дашдаваа Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02022
36 Энхбаяр Энхтайван Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02012
37 Пүрэвхүү Нямбаяр Олс таталт Спортын дэд мастер 2023/02011
38 Лхагвасүрэнгийн Эрдэнэболор Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02010
39 Мягмарсүрэн Номин-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02008
40 Мөнх-Очир Рэнцэнханд Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/02007