Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
161 Халтархүү Ганчулуун Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01857 2024/04/26 A/256
162 Чимэд-Очир Сэр-Од Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01855 2024/04/26 A/256
163 Ахай Марина Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01854 2024/04/26 A/256
164 Мөнхцэцэг Алтангэрэл Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01853 2024/04/26 A/256
165 Ганболд Түвшинхундага Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01852 2024/04/26 A/256
166 Алдармаа Ганбаатар Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01851 2024/04/26 A/256
167 Цогмандах Баяржавхлан Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01850 2024/04/26 A/256
168 Эрхэмбаатар Анужин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01849 2024/04/26 A/256
169 Баасансүрэн эрдэнэ-очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01848 2024/04/26 A/256
170 Баатархүү Батзангиа Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01847 2024/04/26 A/256
171 Батбаатар Сумъяабаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01846 2024/04/26 A/256
172 Галбадрах Лхагва-Очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01845 2024/04/26 A/256
173 Хишигжаргал Цолмонгоо Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01844 2024/04/26 A/256
174 Бямбасүрэн Оюун-Эрдэнэ Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01843
175 Намдаг Ганбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01841 2024/04/26 A/256 2024-04-21
176 Ольвоон Балжинням Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01840 2024/04/26 A/256 2024-04-21
177 Эрдэнэбаатар Эрдэнэхүү Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01839 2024/04/26 A/256
178 Сарантуяа Шинэбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01838 2024/04/26 A/256
179 Содномдорж Төмөрбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01837 2024/04/26 A/256
180 Гэрэлжаргал Билгүүн Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01836 2024/04/26 A/256
181 Нарантуяа Бумбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01835 2024/04/26 A/256
182 Бадамханд Тэмүүлэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01834 2024/04/26 A/256
183 Батдэлгэр Мөнгөн-Өлзий Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01833 2024/04/26 A/256
184 Ганболд Цэнд-Аюуш Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01832 2024/04/26 A/256
185 Найдандорж Зугдарбямба Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01831 2024/04/26 A/256
186 Ганбаатар Батирээдүй Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01830 2024/04/26 A/256
187 Жаргал Уранжаргал Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01829 2024/04/26 A/256
188 Чулуунбаатар Одхүү Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01828 2024/04/26 A/256
189 Дорждэрэм Анхбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01826 2024/04/26 A/256
190 Улаанхүү Энх-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01825 2024/04/26 A/256
191 Батдалай Батдаваа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01824 2024/04/26 A/256
192 Сайнжаргал Ууганцэнгэл Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01823 2024/04/26 A/256
193 Төгөө Түмэнцэнд Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01822 2024/04/26 A/256
194 Дашпунцаг Магнайбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01821 2024/04/26 A/256
195 Отгонбаяр Хүрэлцэцэг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01820 2024/04/26 A/256
196 Чимэдцэрэн Батхуяг Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01819 2024/04/26 A/256
197 Содном Билэгт Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01818 2024/04/26 A/256
198 Нэргүй Батбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01817 2024/04/26 A/256
199 Силамбол Алтынбек Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01816 2024/04/26 A/256
200 Цэндсүрэн Бадамсүрэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01815 2024/04/26 A/256