Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
121 Баатархүү Тамир Зуун буудалт даам Спортын мастер 2023/01916
122 Шегебай Болатбек Зуун буудалт даам Спортын мастер 2023/01915
123 Ганпүрэв Энхдарь Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01914
124 Болдсайхан Хонгорзул Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01913
125 Бархас Наран-Өлзий Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01913
126 Тэрбиш Чойнпэлцэрэн Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01912 2024/04/26 A/256
127 Мягмар Цогбаяр Бильярд Спортын мастер 2023/01911 2024/04/26 A/256
128 Өнөрмөнх Мягмар Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01910 2024/04/26 A/256
129 Төмөрсүх Гантөмөр Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01909 2024/04/26 A/256
130 Төмөр Төрсайхан Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01908 2024/04/26 A/256
131 Батчулуун Болормаа Волейбол Спортын мастер 2023/01907 2024/04/26 A/256
132 Батсайхан Отгонтуяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01906 2024/04/26 A/256 2024-04-25
133 Хасбаатар Намчинбал Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01905 2024/04/26 A/256
134 Батжанцан Отгончулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01904 2024/04/26 A/256
135 Асгат Мухтар Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01903 2024/04/26 A/256
136 Гомбодорж Баярсайхан Волейбол Спортын мастер 2023/01902 2024/04/26 A/256
137 Санлигренчин Цэнгүн Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01901
138 Энхболд Тэлмүүн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01900
139 Ганбат Хишигбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01900
140 Лхайжав Мөнхзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2023/01898 2024/04/26 A/256
141 Баатархүү Нарантуяа Шатар Улсын шүүгч 2023/01897 2024/04/26 A/256
142 ЁНДОН НОРОВСАМБУУ Шатар Спортын дэд мастер 2023/01896 2024/04/26 A/256
143 Золжаргал Ангар Шатар Спортын мастер 2023/01895 2024/04/26 A/256
144 Баярсайхан Хулан Шатар Спортын мастер 2023/01894 2024/04/26 A/256
145 Шандан Бундхорол Шатар Спортын дэд мастер 2023/01893 2024/04/26 A/256
146 Банзрагч Очирдулам Шатар Спортын дэд мастер 2023/01892 2024/04/26 A/256
147 Нарангарав Хүсэлтөгөлдөр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01891 2024/04/26 A/256
148 Цэрмаа Хүслэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01890
149 Сумъяа Энхтайван Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч 2023/01889 2024/04/26 A/256 2024-04-24
150 Гантөмөр Наранхүү Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч 2023/01888 2024/04/26 A/256
151 Баянмөнх Батжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01887
152 Батсайхан Далайсахйан Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01886 2024/04/26 A/256
153 Цогоо Ганхуяг Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01875 2024/04/26 A/256
154 Болдбаатар Наадам Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01874 2024/04/26 A/256 2024-04-22
155 Баянмөнх Жолий Таеквондо Спортын мастер 2023/01867
156 Амарбаясгалан Ариунзаяа Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01864
157 Бямбасүрэн Насантогтох Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01861 2024/04/26 A/256
158 Энхдорж Шинэчимэг Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01860 2024/04/26 A/256
159 Жаргалсайхан Баярмагнай Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01859 2024/04/26 A/256
160 Бадарч Пүрэвбаатар Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01858 2024/04/26 A/256