241
|
Доржсүрэн
|
Хашбаатар
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01498 |
2024/02/23 А/105 |
|
242
|
Түмэнбаяр
|
Мөнхжин
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01497 |
2024/02/23 А/105 |
|
243
|
Баярмаа
|
Саруулдалай
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01496 |
2024/02/23 А/105 |
|
244
|
Уртнасан
|
Пүрэвбат
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01495 |
2024/02/23 А/105 |
|
245
|
Энхбаатар
|
Түшигсайхан
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01494 |
2024/02/23 А/105 |
|
246
|
Тэмүүжин
|
Ананд
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01493 |
2024/02/23 А/105 |
|
247
|
Баярсайхан
|
Аз-Учрал
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01492 |
2024/02/23 А/105 |
|
248
|
Нямбаяр
|
Хангай
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01491 |
2024/02/23 А/105 |
|
249
|
Баасанжав
|
Баторгил
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01490 |
2024/02/23 А/105 |
|
250
|
Баттогтох
|
БОЛОРЧИМЭГ
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын дэд мастер |
2023/01489 |
2024/02/23 А/105 |
|
251
|
Цолмон
|
Эрдэнэбаяр
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын дэд мастер |
2023/01488 |
2024/02/23 А/105 |
|
252
|
Ганхуяг
|
Цэндсүрэн
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын дэд мастер |
2023/01487 |
2024/02/23 А/105 |
|
253
|
Баянжаргал
|
Энхбилгүүн
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын дэд мастер |
2023/01486 |
2024/02/23 А/105 |
|
254
|
Амгаланбаяр
|
Алтанхуяг
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын дэд мастер |
2023/01485 |
2024/02/23 А/105 |
|
255
|
Балхүү
|
Отгонболд
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын мастер |
2023/01484 |
2024/02/23 А/105 |
|
256
|
Батжаргал
|
Мөнх-Эрдэнэ
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Спортын мастер |
2023/01483 |
2024/02/23 А/105 |
|
257
|
Баярсайхан
|
Батбаяр
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2023/01482 |
2024/02/23 А/105 |
|
258
|
Нарантуяа
|
Тайван-Ертөнц
|
Үндэсний бие хамгаалах урлаг |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2023/01481 |
2024/02/23 А/105 |
|
259
|
Гантогоо
|
Хандармаа
|
Чөлөөт бөх |
Спортын дэд мастер |
2023/01480 |
2024/02/23 А/105 |
|
260
|
Лханаажав
|
Магнай
|
Чөлөөт бөх |
Спортын мастер |
2023/01479 |
2024/02/23 А/105 |
|
261
|
Дамдинбазар
|
Дамдинпүрэв
|
Даам |
Спортын дэд мастер |
2023/01476 |
2024/02/23 А/105 |
|
262
|
Мягмаржав
|
Чулуунтөмөр
|
Чөлөөт бөх |
Спортын мастер |
2023/01474 |
2024/02/23 А/105 |
|
263
|
Чулуун
|
Батхуяг
|
Чөлөөт бөх |
Спортын мастер |
2023/01473 |
2024/02/23 А/105 |
|
264
|
Батсайхан
|
Бээжин
|
Чөлөөт бөх |
Спортын мастер |
2023/01472 |
2024/02/23 А/105 |
|
265
|
Өнөмөнх
|
Мөнх-Анар
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01471 |
2024/02/23 А/105 |
|
266
|
Энхтуяа
|
Мөнхтуул
|
Таеквондо |
Спортын мастер |
2023/01470 |
2024/02/23 А/105 |
|
267
|
Сүхбаатар
|
Ариунболд
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01469 |
2024/02/23 А/105 |
|
268
|
Золбоо
|
Ханхүү
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01468 |
2024/02/23 А/105 |
|
269
|
Давааням
|
Ананд
|
Таеквондо |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2023/01467 |
2024/02/23 А/105 |
|
270
|
Давааням
|
Ачбуян
|
Таеквондо |
Спортын мастер |
2023/01466 |
2024/02/23 А/105 |
|
271
|
Ичинхорлоо
|
Оюун-Эрдэнэ
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01465 |
2024/02/23 А/105 |
|
272
|
Гантөмөр
|
Азжаргал
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01464 |
2024/02/23 А/105 |
|
273
|
Болдбат
|
Будгэрэл
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01463 |
2024/02/23 А/105 |
|
274
|
Цагаандорж
|
Ивээл
|
Таеквондо |
Спортын дэд мастер |
2023/01462 |
2024/02/23 А/105 |
|
275
|
Нямцэрэн
|
Энхзаяа
|
Волейбол |
Спортын мастер |
2023/01461 |
2024/02/23 А/105 |
|
276
|
Мөрөн
|
Тэмүүжин
|
Волейбол |
Спортын мастер |
2023/01460 |
2024/02/23 А/105 |
|
277
|
Дорж
|
Амгаланбат
|
Волейбол |
Спортын мастер |
2023/01457 |
2024/02/23 А/105 |
|
278
|
Энхболд
|
Цэрэнжав
|
Таеквондо |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2023/01456 |
2024/02/23 А/105 |
|
279
|
Баяржаргал
|
Баярчимэг
|
Таеквондо |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2023/01455 |
2024/02/23 А/105 |
|
280
|
МӨНХБАЯР
|
ЕСҮЙ
|
Таеквондо |
Олон улсын хэмжээний мастер |
2023/01454 |
2024/02/23 А/105 |
|