Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
241 Оргих Хангай Волейбол Спортын мастер 2023/01764 2024/04/26 A/256
242 Шагдар Эрдэнэбат Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01763 2024/04/26 A/256
243 Магсар Тунгалагтуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01762 2024/04/26 A/256
244 Содном Дорждавга Волейбол Спортын мастер 2023/01761 2024/04/26 A/256
245 Банзрагч Лхагважав Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01760 2024/04/26 A/256
246 Туяахүү Танхилуунтамир Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01759
247 Дашжамц Балжинням Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01758
248 Көксеген Алтынбек Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01757
249 Адъяажав Оюунгэрэл Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01756
250 Батбаяр Алтан-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2023/01755
251 Санлигренчин Цэнгүн Хүндийн өргөлт Спортын мастер 2023/01754 2024/04/26 A/256
252 Нэргүй Мөнхтогоо Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01753 2024/04/26 A/256
253 Ганхуяг Цовоо Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01752 2024/04/26 A/256
254 Энхбат Энхболд Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01749 2024/04/26 A/256
255 Батсүх Цогтжав Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01747 2024/04/26 A/256
256 Мөнх-Очир Түвшинжаргал Волейбол Спортын мастер 2023/01746 2024/04/26 A/256
257 Намнан Цэрэндулам Волейбол Спортын мастер 2023/01745 2024/04/26 A/256
258 Бадам Энхтөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01744 2024/04/26 A/256
259 Батсайхан Болорцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01743 2024/04/26 A/256
260 Ёндон Баасандорж Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01718 2024/04/26 A/256
261 Пүрэвсамбуу Тэргэл Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01717 2024/04/26 A/256
262 Идэр Анар Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01716 2024/04/26 A/256
263 Идэр Тамир Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01715 2024/04/26 A/256
264 Рэгзэн Амин-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01714 2024/04/26 A/256
265 Баярмөнх Содбаяр Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01713 2024/04/26 A/256
266 Отгонбаатар Ган-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01712 2024/04/26 A/256
267 Баатарболд Түшигхангай Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01712 2024/04/26 A/256
268 Чинбат Мөнх-Оргил Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01711 2024/04/26 A/256
269 Цэрэндорж Алтансувд Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01710 2024/04/26 A/256
270 Тогоосүрэн Буяннэмэх Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2023/01709 2024/04/26 A/256
271 Маналжав Отгонбаяр Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч 2023/01708 2024/04/26 A/256
272 Мягмарсүрэн Тэнгис Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01707 2024/04/26 A/256
273 Бямбаа Мөнхбаатар Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01706 2024/04/26 A/256
274 Пүрэвсүрэн Өлзийбаяр Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01705 2024/04/26 A/256
275 Баярмөнх Энэрэл Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01704 2024/04/26 A/256
276 Мягмарсүрэн Эрхэс Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01703 2024/04/26 A/256
277 Гомбо Гэрэлчулуун Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01702 2024/04/26 A/256
278 Болдбаатар Батжаргал Чөлөөт бөх Спортын мастер 2023/01701 2024/04/26 A/256
279 Баатар Баттөмөр Олон улсын Таеквондо Спортын мастер 2023/01700 2024/04/26 A/256
280 Алтангэрэл Чагцал Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01699 2024/04/26 A/256