Цол зэрэг

Золтөгс Энх-Учрал
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01544

Амармэнд Уянга
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01543

Алтанхуяг Ариунбилэг
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01542

Энхбаяр Шижир
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01541

Түмэнбаяр Баярболд
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01540

Даваажав Гүен
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01539

Батзундуй Батнаран
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01538

Энхболд Бат-Амгалан
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01537

Даваасүрэн Бат-Октябрь
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01536

Данзанжамц Анар
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01535

Галбадрах Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01532

Батмөнх Булганхангай
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01530

Пүрэвдорж Энхтогтох
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01529

Жамбалдагва Алтангэрэл
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01528

Баатар Бат-Өлзий
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01527

Лхагвасүрэн Намнансүрэн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01526

Цэрэндагва Сугаржав
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01525

Одоохүү Ганбат
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01524

Амартөр Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01523

Наранбаатар Энхбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01522

Наранцэцэг Цацрал
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01521

Хүрэлбаатар Хашчулуун
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01520

Хоролсүрэн Ууганбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01519

Болдбаатар Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01518

Дамдиндорж Отгонзул
Волейбол Спортын мастер

2023/01517

Буриад Бат-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01515

Баттүшиг Баатарчулуун
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2023/01514

Янжинлхам Дамбажав
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01513

Норжинлхам Баасанжаргал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01512

Лхагвасүрэн Нямрэгзэн
Даам Спортын мастер

2023/01511

Насанжаргал Төгсжаргал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01510

Отгонбаатар Оргил
Даам Спортын дэд мастер

2023/01509

Гантулга Зулцэцэг
Даам Спортын мастер

2023/01508

Алтангэрэл Гэсэр
Даам Спортын мастер

2023/01507

Чимэддорж Нэргүй
Таеквондо Спортын мастер

2023/01506

Хайрат Мустафа
Даам Спортын дэд мастер

2023/01505

Цэвэлмаа Цолмон
Даам Улсын шүүгч

2023/01504

Эрдэнэболд Ану
Даам Спортын дэд мастер

2023/01503

Базаржав Алагаа
Даам Спортын мастер

2023/01502

Пүрэвжал Удвал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01501