Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
81 Эрхэмбаатар Анужин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01849 2024/04/26 A/256
82 Баасансүрэн эрдэнэ-очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01848 2024/04/26 A/256
83 Баатархүү Батзангиа Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01847 2024/04/26 A/256
84 Батбаатар Сумъяабаяр Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01846 2024/04/26 A/256
85 Галбадрах Лхагва-Очир Пауэрлифтинг Спортын мастер 2023/01845 2024/04/26 A/256
86 Хишигжаргал Цолмонгоо Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01844 2024/04/26 A/256
87 Намдаг Ганбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01841 2024/04/26 A/256 2024-04-21
88 Ольвоон Балжинням Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01840 2024/04/26 A/256 2024-04-21
89 Эрдэнэбаатар Эрдэнэхүү Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01839 2024/04/26 A/256
90 Сарантуяа Шинэбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01838 2024/04/26 A/256
91 Содномдорж Төмөрбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01837 2024/04/26 A/256
92 Гэрэлжаргал Билгүүн Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01836 2024/04/26 A/256
93 Нарантуяа Бумбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01835 2024/04/26 A/256
94 Бадамханд Тэмүүлэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01834 2024/04/26 A/256
95 Батдэлгэр Мөнгөн-Өлзий Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01833 2024/04/26 A/256
96 Ганболд Цэнд-Аюуш Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01832 2024/04/26 A/256
97 Найдандорж Зугдарбямба Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01831 2024/04/26 A/256
98 Ганбаатар Батирээдүй Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01830 2024/04/26 A/256
99 Жаргал Уранжаргал Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01829 2024/04/26 A/256
100 Чулуунбаатар Одхүү Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01828 2024/04/26 A/256
101 Дорждэрэм Анхбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01826 2024/04/26 A/256
102 Улаанхүү Энх-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01825 2024/04/26 A/256
103 Батдалай Батдаваа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01824 2024/04/26 A/256
104 Сайнжаргал Ууганцэнгэл Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01823 2024/04/26 A/256
105 Төгөө Түмэнцэнд Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01822 2024/04/26 A/256
106 Дашпунцаг Магнайбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01821 2024/04/26 A/256
107 Отгонбаяр Хүрэлцэцэг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01820 2024/04/26 A/256
108 Чимэдцэрэн Батхуяг Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01819 2024/04/26 A/256
109 Содном Билэгт Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01818 2024/04/26 A/256
110 Нэргүй Батбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01817 2024/04/26 A/256
111 Силамбол Алтынбек Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01816 2024/04/26 A/256
112 Цэндсүрэн Бадамсүрэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01815 2024/04/26 A/256
113 Шоовдор Ундрах Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01814 2024/04/26 A/256
114 Батсүх Батбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01813 2024/04/26 A/256
115 Хүрэлбаатар Эрдэнэдаваа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01811 2024/04/26 A/256
116 Батдэлгэр Эрдэнэболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01810 2024/04/26 A/256
117 Даваа Сарангэрэл Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01809 2024/04/26 A/256
118 Магван Бат-Оюун Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01808 2024/04/26 A/256
119 Алтанцэцэг Саранзаяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01807 2024/04/26 A/256
120 Баатарзориг Мөнхбуян Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер 2023/01806 2024/04/26 A/256