Утас:
+976-262449
И-мэйл:
info@sport.gov.mn
Нэвтрэх
Бүртгүүлэх
Нүүр
Хууль эрх зүй
Хууль
Журам
Зөвлөл
Цолны ангилал
Спортын төрөл, цолны шалгуур, ангилал
Шүүгч
Улсын шүүгч
Зэрэгтэй шүүгч
Шүүгч
Цолтой тамирчид
Олон улсын хэмжээний мастер
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Цол зэрэг
Нүүр
Цол зэрэг
Бүх спорт
Агаарын спорт
Зуун буудалт даам
Автомашин спорт
Пара гүйлтийн цана
Бокс
Буудлага
Бүжгийн спорт
Байт харваа
Бүстэй барилдаан
Бадминтон
Бильярд
Волейбол
Гардан тулаан
Гандбол
Гимнастик
Даам
Дугуй
Дартс
Жюү-Жицү бөх
Жүдо бөх
Кикбокс тулаан
Олон улсын Таеквондо
Олс таталт
Пара Буудлага
Пара Хөнгөн атлетик
Пара Байт харваа
Пара Пауэрлифтинг
Самбо бөх
Сагсан бөмбөг (5x5)
Триатлон
Талбайн теннис
Таеквондо
Гүйлтийн тэшүүр
Уулын цана
Усанд сэлэлт
Ушу
Үндэсний сурын харваа
Мөсний шагайн харваа
Хэт холын марафон гүйлт
Хөнгөн атлетик
Хүндийн өргөлт
Шайбтай хоккей
Хөлбөмбөг
Гүйлтийн Цана
Чөлөөт бөх
Ширээний теннис
Шагайн харваан
Шатар
Мотоцикл спорт
Бие хамгаалах
Кураш
Сумо
Гал унтраах техник спорт
Шүхрийн спорт
Нисэх загварын спорт
Загасчлах спорт
Улсын морь бариач
Улсын морь цоллогч
Радио спорт
Рагби
Буриад сурын харваа
Үндэсний бие хамгаалах урлаг
Пара Жүдо
Цэрэгжлийн спорт
Уламжлалт сурын харваа
Мөсөн сурын харваа
Практик буудлага
Туялзуур сэлэм
Го
Хонхот бөмбөг
Загасчлал
Уран уургач, бугуйлч, эмнэг булгиулагч
Биатлон
Пара уулын цана
Сагсан бөмбөг (3х3)
Пара Таеквондо
Пара Бочи
Үндэсний бөх
Мөсөн сурын харваа
Тэмээн уралдаан
Морьт сурын харваа
Пауэрлифтинг
Спорт аялал
Дифлимп Волейбол
Гольф
Спорт авиралт
Нийтийн бүжиг
Сквош теннис
Чирлидинг
Холимог тулаан
Бүх спортын цол, зэрэг
Спортын мастер
Спортын дэд мастер
Олон улсын хэмжээний мастер
Улсын шүүгч
Бусад
Улс
Монгол
United States
Canada
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegowina
Brazil
Bulgaria
Cayman Islands
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Finland
France
Georgia
Germany
Gibraltar
Greece
Guatemala
Hong Kong
Hungary
India
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Korea, Democratic People's Republic of
Kuwait
Malaysia
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia (Slovak Republic)
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States minor outlying islands
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Serbia
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Bahrain
Barbados
Benin
Bhutan
Botswana
Bouvet Island
British Indian Ocean Territory
Brunei Darussalam
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Central African Republic
Chad
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Comoros
Congo
Cook Islands
Cote D'Ivoire
Djibouti
Dominica
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Falkland Islands (Malvinas)
Faroe Islands
Fiji
French Guiana
French Polynesia
French Southern Territories
Gabon
Gambia
Ghana
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guinea
Guinea-bissau
Guyana
Haiti
Heard and Mc Donald Islands
Honduras
Iceland
Iran (Islamic Republic of)
Iraq
Kenya
Kiribati
Korea
Kyrgyzstan
Lao People's Democratic Republic
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libyan Arab Jamahiriya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Micronesia
Moldova
Monaco
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands Antilles
New Caledonia
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
Northern Mariana Islands
Oman
Palau
Panama
Papua New Guinea
Pitcairn
Reunion
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Solomon Islands
Somalia
South Georgia & South Sandwich Islands
Sri Lanka
St. Helena
St. Pierre and Miquelon
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen Islands
Swaziland
Syrian Arab Republic
Tajikistan
Tanzania
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Uganda
Vanuatu
Vatican City State (Holy See)
Viet Nam
Virgin Islands (British)
Virgin Islands (U.S.)
Wallis and Futuna Islands
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Аймаг/Нийслэл
Сум/Дүүрэг
Эрэмбэлэх
Created On Ascending
Created On Descending
Хайх
Дахин тохируулах
№
Овог
Нэр
Спорт
Цол, зэрэг
Картын дугаар
Тушаалын дугаар
Огноо
14041
Жаргал
Бат-оргил
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/70713
A/164
2020-12-24
14042
Ууганбаатар
Наранцацралт
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/19073
A/164
2020-12-24
14043
Оюунцэцэг
Сугир
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/19563
A/164
2020-12-24
14044
Занабазар
Ууганбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/41233
A/164
2020-12-24
14045
Энхбаатар
Саруул-эрдэнэ
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/80717
A/164
2020-12-24
14046
Мөнхбаясгалан
Пүрэвхүү
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/47766
A/164
2020-12-24
14047
Советхан
Нуржайна
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/73782
A/164
2020-12-24
14048
Ганбаатар
Самбаллхүндэв
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/46759
A/164
2020-12-24
14049
Хайратхан
Бегарыс
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/21976
A/164
2020-12-24
14050
Аюуш
Пүрэв
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/76874
A/164
2020-12-24
14051
Баттөгс
Сэцэнчимэг
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын дэд мастер
2019/57086
A/205
2020-12-24
14052
Асхар
Жандос
Бокс
Спортын дэд мастер
2019/28068
A/164
2020-12-24
14053
Батгэрэл
Мягмарсүрэн
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/19914
A/164
2020-12-24
14054
Дүгэрсүрэн
Батбаяр
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/47349
A/164
2020-12-24
14055
Бизъяа
Цолмонбаяр
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/69921
A/164
2020-12-24
14056
Жанцанхүү
Бурмаа
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/14356
A/164
2020-12-24
14057
Эрдэнэхуяг
Эрдэнэдэлгэр
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/85867
A/164
2020-12-24
14058
ДАЛАЙ
ЦЭГЦБИЛЭГ
Таеквондо
Спортын мастер
2019/60422
A/164
2020-12-24
14059
Чойдорж
Дашпэлжээ
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/97608
A/164
2020-12-24
14060
Цогтбаяр
Нямжаргал
Зуун буудалт даам
Спортын дэд мастер
2019/37347
A/164
2020-12-24
14061
Мөнхбаяр
Мөнх-Оргил
Хөнгөн атлетик
Спортын дэд мастер
2019/81541
A/319
2020-12-24
14062
Мөнх-Эрдэнэ
Нандингоо
Хөнгөн атлетик
Спортын дэд мастер
2019/84464
A/319
2020-12-24
14063
Түмэн-Өлзий
Одбаяр
Таеквондо
Спортын мастер
2019/89859
A/164
2020-12-24
14064
Довдон
Түмэнцэцэг
Волейбол
Спортын дэд мастер
2019/90012
A/164
2020-12-24
14065
Ганзориг
Эрдэнэсүрэн
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/10512
A/164
2020-12-24
14066
Жаргал
Загарсүрэн
Чөлөөт бөх
Спортын мастер
2019/33589
A/164
2020-12-24
14067
Эрдэнэбилэгт
Батжаргал
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/41444
A/164
2020-12-24
14068
Нямсүрэн
Батмөнх
Пара Пауэрлифтинг
Спортын мастер
2019/46118
A/164
2020-12-24
14069
АДИЛБИШ
ТУЯАБААТАР
Сагсан бөмбөг (5x5)
Спортын мастер
2019/10547
A/164
2020-12-24
14070
Энхтүвшин
Буяндэлгэр
Дугуй
Спортын дэд мастер
2019/59804
A/164
2020-12-24
14071
Ууганбаяр
Өнөрмаа
Волейбол
Спортын мастер
2019/10026
A/164
2020-12-24
14072
Давааням
Төмөр-Очир
Бүжгийн спортууд
Спортын мастер
2019/79875
A/205
2020-12-24
14073
ГАНБАТ
ҮЛЭМЖТАНАН
Бүжгийн спортууд
Спортын мастер
2019/92504
A/205
2020-12-24
14074
Цолмонбаатар
Намуун-Урсгал
Бокс
Спортын мастер
2019/71704
A/164
2020-12-24
14075
Дорж
Бат-Эрдэнэ
Волейбол
Спортын мастер
2019/81845
A/164
2020-12-24
14076
Бат-Эрдэнэ
Очиржанцан
Волейбол
Спортын дэд мастер
2019/13398
A/164
2020-12-24
14077
Түмэнбаяр
Алтанхишиг
Волейбол
Спортын мастер
2019/46891
A/164
2020-12-24
14078
Ганхүү
Номин
Волейбол
Спортын дэд мастер
2019/63952
A/164
2020-12-24
14079
Дүүрэнбилэг
Бямбасүрэн
Волейбол
Спортын дэд мастер
2019/95772
A/164
2020-12-24
14080
Нямдай
Баасанхүү
Волейбол
Олон улсын хэмжээний мастер
2019/91274
A/164
2020-12-24
«
1
2
...
348
349
350
351
352
353
354
355
356
...
392
393
»