Цол зэрэг

Сүхбаатар Цогзолмаа
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2018/21958

Заябек Эркебулан
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/15520

Болоцэцэг Түвшинбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/69554

Чулуунбаатар Амарбат
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/23970

Чойжил Ганболд
Волейбол Спортын мастер

2018/13916

Шагдар Отгонбаяр
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/21295

БААСТ ХАДАНХҮҮ
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/73563

цэгмид дашдорж
Пара Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/31284

Мөнх-Эрдэнэ Долгоржав
Байт харваа Улсын шүүгч

2018/33763

Хадай Абылаш
Волейбол Спортын мастер

2018/91242

Бадила Түлек
Волейбол Спортын мастер

2018/56072

Хажекен Шарив
Жүдо бөх Спортын мастер

2018/96135

Хусаян Ерлан
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/61247

Гыненов Базыр
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/21874

Оюун Буянжаргал
Байт харваа Улсын шүүгч

2018/98296

Жаргал Отгонбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/28290

Чойжилсүрэн Эрдэнэбаатар
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/74499

Осор Үржинбадам
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/75087

Халтар Батбаяр
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/83768

Нанзад Батбаяр
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/83740

Ганбаатар Ганболд
Гандбол Спортын мастер

2018/74271

Эрдэнэцогт Болор-Эрдэнэ
Волейбол Спортын мастер

2018/74364

Эрдэнэбат Хонгор
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/24530

Азжаргал Учрал
Пара Пауэрлифтинг Спортын мастер

2018/37924

Пүрэвсүрэн Энххүслэн
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/61540

Даяндорж Анужин
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/37984

Гүнрэг Эрхэмбаяр
Волейбол Спортын мастер

2018/39755

Рэнцэн Лхагвасүрэн
Волейбол Спортын мастер

2018/14124

Даваа Сувдаа
Волейбол Спортын мастер

2018/62166

Буянт Дангаа
Волейбол Спортын мастер

2018/35706

Равсал Баттулга
Волейбол Спортын мастер

2018/11480

Сампиллхүндэв Үүрийнтуяа
Волейбол Спортын мастер

2018/22514

Жагваа Нацагдорж
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/80081

БАЯРХҮҮ МӨНХТӨР
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/60038

Ганхуяг Болортулга
Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/73991

пүрэв тодбилэг
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2018/27938

Чилхаа Уянга
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/47901

Дашням Цолмон
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2018/22150

Баярмагнай Хишигбуян
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/36062

Баярмагнай Хишигзаяа
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/87698