Цол зэрэг

Амгаланбаатар Номинзул
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/97116

Пагма Цэнд
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/89649

Төмөр Баярмаа
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/49200

Мөнхнасан Алтанзул
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/68373

Түмэнбаяр Батдулам
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/38469

Цэрэнсамбуу Үржиндэлгэр
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/24083

Намсрай Чингүнжав
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2018/61310

Балдан Ууганхүү
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/36372

ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ
Спортын гимнастик Спортын мастер

2018/35683

Сүхбат Энхбат
Ширээний теннис Спортын мастер

2018/85554

Дугараа Алтаншүр
Волейбол Спортын мастер

2018/10476

Чимэдцогзол Ням-Очир
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/68358

Аюушжав Нэргүйбаатар
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/30639

Дондогоо Цэрэнцав
Дугуй Спортын мастер

2018/31196

Даш Цэрэн
Дугуй Спортын мастер

2018/17729

Арапат Табигат
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2018/93345

Амарсайхан Энхжин
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/37149

Батцэнгэл Мягмаржав
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/18562

Хүдэрчулуун Оюунтуяа
Бодибилдинг Спортын мастер

2018/68496

Доржсүрэнхорлоо Мөнхбаатар
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2018/52873

Энхболд Хүслэн
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2018/62381

Болдбаатар Сүхбат
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/53388

Чунаг Хишгээ
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/62990

Ядмаа Намхай
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/68004

Эрдэнэсайхан Даариймаа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/32706

Цогтгэрэл Цацрал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/15598

Буянхишиг Баттулга
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/92753

Даваасүх Мөнхсайхан
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/63111

Очирсүрэн Хаш-Эрдэнэ
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/55780

Дөл Эрдэнэ-Очир
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/30301

Эрдэнэболд Соронзонболд
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/49727

Баттөр Сайнжаргал
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/36858

Шар Сумъяадорж
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/50779

Чойдорж Дашпунцаг
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/93286

Буян-Арвижих Бүүвэйбаатар
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/13656

Батдорж Намхай
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/16520

Цогтгэрэл Цолмон
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/12599

Пүрэвжамц Ирмүүн
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/73660

Батбаяр Халиунаа
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/58255

Дүгэрсүрэн Өлзийбаяр
Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер

2018/77831