Цол зэрэг

Баатархүү Тамир
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2023/01916

Шегебай Болатбек
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2023/01915

Ганпүрэв Энхдарь
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01914

Болдсайхан Хонгорзул
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01913

Бархас Наран-Өлзий
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01913

Тэрбиш Чойнпэлцэрэн
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01912

Мягмар Цогбаяр
Бильярд Спортын мастер

2023/01911

Өнөрмөнх Мягмар
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01910

Төмөрсүх Гантөмөр
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01909

Төмөр Төрсайхан
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01908

Батчулуун Болормаа
Волейбол Спортын мастер

2023/01907

Батсайхан Отгонтуяа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01906

Хасбаатар Намчинбал
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01905

Батжанцан Отгончулуун
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01904

Асгат Мухтар
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01903

Гомбодорж Баярсайхан
Волейбол Спортын мастер

2023/01902

Санлигренчин Цэнгүн
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01901

Энхболд Тэлмүүн
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2023/01900

Ганбат Хишигбаяр
Ширээний теннис Спортын дэд мастер

2023/01900

Лхайжав Мөнхзаяа
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01898

Баатархүү Нарантуяа
Шатар Улсын шүүгч

2023/01897

ЁНДОН НОРОВСАМБУУ
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01896

Золжаргал Ангар
Шатар Спортын мастер

2023/01895

Баярсайхан Хулан
Шатар Спортын мастер

2023/01894

Шандан Бундхорол
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01893

Банзрагч Очирдулам
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01892

Нарангарав Хүсэлтөгөлдөр
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01891

Цэрмаа Хүслэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01890

Сумъяа Энхтайван
Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч

2023/01889

Гантөмөр Наранхүү
Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч

2023/01888

Баянмөнх Батжаргал
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01887

Батсайхан Далайсахйан
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01886

Цогоо Ганхуяг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01875

Болдбаатар Наадам
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01874

Баянмөнх Жолий
Таеквондо Спортын мастер

2023/01867

Амарбаясгалан Ариунзаяа
Буудлага Спортын дэд мастер

2023/01864

Бямбасүрэн Насантогтох
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01861

Энхдорж Шинэчимэг
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01860

Жаргалсайхан Баярмагнай
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01859

Бадарч Пүрэвбаатар
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01858