Цол зэрэг

Одбадрал Энхжин
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01556

Сайнчулуун Жавхланбаяр
Бокс Спортын мастер

2023/01555

Хархүү Билгүүнсайхан
Бокс Спортын мастер

2023/01554

Батболд Удвал
Буудлага Спортын дэд мастер

2023/01553

Батболд Энхрий
Буудлага Спортын мастер

2023/01552

Загд Ариунболор
Буудлага Спортын мастер

2023/01551

Гантогтох Хандсүрэн
Волейбол Спортын мастер

2023/01550

Отгон Алтанхуяг
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01549

Гомбодагва Болорцэцэг
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01548

Алтан-Очир Бадам
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01547

Пүрэвжав Хулан
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01546

Бат-Алтансүх Уранмандах
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01545

Золтөгс Энх-Учрал
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01544

Амармэнд Уянга
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01543

Алтанхуяг Ариунбилэг
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01542

Энхбаяр Шижир
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01541

Түмэнбаяр Баярболд
Сквош теннис Спортын дэд мастер

2023/01540

Даваажав Гүен
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01539

Батзундуй Батнаран
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01538

Энхболд Бат-Амгалан
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01537

Даваасүрэн Бат-Октябрь
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01536

Данзанжамц Анар
Сквош теннис Спортын мастер

2023/01535

Галбадрах Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01532

Мөнх-Очир Балжинням
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01531

Батмөнх Булганхангай
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01530

Пүрэвдорж Энхтогтох
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01529

Жамбалдагва Алтангэрэл
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01528

Баатар Бат-Өлзий
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01527

Лхагвасүрэн Намнансүрэн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01526

Цэрэндагва Сугаржав
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01525

Одоохүү Ганбат
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01524

Амартөр Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01523

Наранбаатар Энхбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01522

Наранцэцэг Цацрал
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01521

Хүрэлбаатар Хашчулуун
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01520

Хоролсүрэн Ууганбаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01519

Болдбаатар Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01518

Дамдиндорж Отгонзул
Волейбол Спортын мастер

2023/01517

Буриад Бат-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01515

Баттүшиг Баатарчулуун
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2023/01514