Цол зэрэг

Янжинлхам Дамбажав
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01513

Норжинлхам Баасанжаргал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01512

Лхагвасүрэн Нямрэгзэн
Даам Спортын мастер

2023/01511

Насанжаргал Төгсжаргал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01510

Отгонбаатар Оргил
Даам Спортын дэд мастер

2023/01509

Гантулга Зулцэцэг
Даам Спортын мастер

2023/01508

Алтангэрэл Гэсэр
Даам Спортын мастер

2023/01507

Чимэддорж Нэргүй
Таеквондо Спортын мастер

2023/01506

Хайрат Мустафа
Даам Спортын дэд мастер

2023/01505

Цэвэлмаа Цолмон
Даам Улсын шүүгч

2023/01504

Эрдэнэболд Ану
Даам Спортын дэд мастер

2023/01503

Базаржав Алагаа
Даам Спортын мастер

2023/01502

Пүрэвжал Удвал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01501

Чулуунсуурь Гоомарал
Даам Спортын мастер

2023/01500

Нар Түмэнжаргал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01499

Доржсүрэн Хашбаатар
Даам Спортын дэд мастер

2023/01498

Түмэнбаяр Мөнхжин
Даам Спортын дэд мастер

2023/01497

Баярмаа Саруулдалай
Даам Спортын дэд мастер

2023/01496

Уртнасан Пүрэвбат
Даам Спортын дэд мастер

2023/01495

Энхбаатар Түшигсайхан
Даам Спортын дэд мастер

2023/01494

Тэмүүжин Ананд
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01493

Баярсайхан Аз-Учрал
Даам Спортын дэд мастер

2023/01492

Нямбаяр Хангай
Даам Спортын дэд мастер

2023/01491

Баасанжав Баторгил
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01490

Баттогтох БОЛОРЧИМЭГ
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01489

Цолмон Эрдэнэбаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01488

Ганхуяг Цэндсүрэн
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01487

Баянжаргал Энхбилгүүн
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01486

Амгаланбаяр Алтанхуяг
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер

2023/01485

Балхүү Отгонболд
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер

2023/01484

Батжаргал Мөнх-Эрдэнэ
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын мастер

2023/01483

Баярсайхан Батбаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01482

Нарантуяа Тайван-Ертөнц
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01481

Гантогоо Хандармаа
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01480

Лханаажав Магнай
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01479

Дамдинбазар Дамдинпүрэв
Даам Спортын дэд мастер

2023/01476

Мягмаржав Чулуунтөмөр
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01474

Чулуун Батхуяг
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01473

Батсайхан Бээжин
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01472

Өнөмөнх Мөнх-Анар
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01471