Цол зэрэг

Энхтуяа Мөнхтуул
Таеквондо Спортын мастер

2023/01470

Сүхбаатар Ариунболд
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01469

Золбоо Ханхүү
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01468

Давааням Ананд
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01467

Давааням Ачбуян
Таеквондо Спортын мастер

2023/01466

Ичинхорлоо Оюун-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01465

Гантөмөр Азжаргал
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01464

Болдбат Будгэрэл
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01463

Цагаандорж Ивээл
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01462

Нямцэрэн Энхзаяа
Волейбол Спортын мастер

2023/01461

Мөрөн Тэмүүжин
Волейбол Спортын мастер

2023/01460

Дорж Амгаланбат
Волейбол Спортын мастер

2023/01457

Энхболд Цэрэнжав
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01456

Баяржаргал Баярчимэг
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01455

МӨНХБАЯР ЕСҮЙ
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01454

Даваагомбо Бямбажаргал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01452

Давхарбаяр Ариунбаатар
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01451

Батболд Болортуяа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01450

Шинэбаяр Сувд-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын мастер

2023/01449

Лайхансүрэн Маралжин
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01448

Мөнхманлай Мөнхдөл
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01447

Энхтуяа Анар
Таеквондо Спортын мастер

2023/01446

Отгонбаяр Тэмүүжин
Таеквондо Спортын мастер

2023/01445

Хүрэлсүх Билгүүндалай
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01444

Долгормаа Баяржавхлан
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01443

Мөнх-Эрдэнэ Буяндэлгэр
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01442

Төмөрбаатар Мэндсайхан
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01441

Сэдэд Анунгоо
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01440

Мөнхбаатар Одбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01436

Чойжил Оюунболд
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01435

Чойжил Оюун
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01434

Хүрэлбаатар Чүлтэм
Гал унтраах техник спорт Спортын мастер

2023/01433

Батчулуун Эрболд
Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер

2023/01432

Даваасамбуу Цогтбаатар
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2023/01430

Цэвээнжалбуу Батбаяр
Мөсний шагайн харваа Спортын мастер

2023/01429

Ишийгудаа Ариунбат
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2023/01428

Дашхүү Алтантуяа
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01427

Зундуй Ганбаатар
Даам Улсын шүүгч

2023/01426

Баярбаатар Хулан
Даам Улсын шүүгч

2023/01425

Пуужиндорж Тогтуун
Даам Спортын мастер

2023/01424