Цол зэрэг

Болдсайхан Хонгорзул
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01913

Бархас Наран-Өлзий
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01913

Тэрбиш Чойнпэлцэрэн
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01912

Мягмар Цогбаяр
Бильярд Спортын мастер

2023/01911

Өнөрмөнх Мягмар
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01910

Төмөрсүх Гантөмөр
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01909

Төмөр Төрсайхан
Бильярд Спортын дэд мастер

2023/01908

Батчулуун Болормаа
Волейбол Спортын мастер

2023/01907

Батсайхан Отгонтуяа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01906

Хасбаатар Намчинбал
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01905

Батжанцан Отгончулуун
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01904

Асгат Мухтар
Волейбол Спортын дэд мастер

2023/01903

Гомбодорж Баярсайхан
Волейбол Спортын мастер

2023/01902

Лхайжав Мөнхзаяа
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01898

Баатархүү Нарантуяа
Шатар Улсын шүүгч

2023/01897

ЁНДОН НОРОВСАМБУУ
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01896

Золжаргал Ангар
Шатар Спортын мастер

2023/01895

Баярсайхан Хулан
Шатар Спортын мастер

2023/01894

Шандан Бундхорол
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01893

Банзрагч Очирдулам
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01892

Нарангарав Хүсэлтөгөлдөр
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01891

Цэрмаа Хүслэн
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01890

Сумъяа Энхтайван
Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч

2023/01889

Гантөмөр Наранхүү
Цэрэгжлийн спорт Улсын шүүгч

2023/01888

Баянмөнх Батжаргал
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01887

Батсайхан Далайсахйан
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01886

Цогоо Ганхуяг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01875

Болдбаатар Наадам
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01874

Баянмөнх Жолий
Таеквондо Спортын мастер

2023/01867

Бямбасүрэн Насантогтох
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01861

Энхдорж Шинэчимэг
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01860

Жаргалсайхан Баярмагнай
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01859

Бадарч Пүрэвбаатар
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01858

Халтархүү Ганчулуун
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01857

Чимэд-Очир Сэр-Од
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01855

Ахай Марина
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2023/01854

Мөнхцэцэг Алтангэрэл
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01853

Ганболд Түвшинхундага
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01852

Алдармаа Ганбаатар
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01851

Цогмандах Баяржавхлан
Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер

2023/01850