Цол зэрэг

Эрхэмбаатар Анужин
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2023/01849

Баасансүрэн эрдэнэ-очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01848

Баатархүү Батзангиа
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01847

Батбаатар Сумъяабаяр
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01846

Галбадрах Лхагва-Очир
Пауэрлифтинг Спортын мастер

2023/01845

Хишигжаргал Цолмонгоо
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01844

Намдаг Ганбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01841

Ольвоон Балжинням
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01840

Эрдэнэбаатар Эрдэнэхүү
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01839

Сарантуяа Шинэбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01838

Содномдорж Төмөрбаатар
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01837

Гэрэлжаргал Билгүүн
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01836

Нарантуяа Бумбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01835

Бадамханд Тэмүүлэн
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01834

Батдэлгэр Мөнгөн-Өлзий
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01833

Ганболд Цэнд-Аюуш
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01832

Найдандорж Зугдарбямба
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01831

Ганбаатар Батирээдүй
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01830

Жаргал Уранжаргал
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01829

Чулуунбаатар Одхүү
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01828

Дорждэрэм Анхбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01826

Улаанхүү Энх-Оюун
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01825

Батдалай Батдаваа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01824

Сайнжаргал Ууганцэнгэл
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01823

Төгөө Түмэнцэнд
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01822

Дашпунцаг Магнайбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01821

Отгонбаяр Хүрэлцэцэг
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01820

Чимэдцэрэн Батхуяг
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01819

Содном Билэгт
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01818

Нэргүй Батбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01817

Силамбол Алтынбек
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01816

Цэндсүрэн Бадамсүрэн
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01815

Шоовдор Ундрах
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01814

Батсүх Батбаяр
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01813

Хүрэлбаатар Эрдэнэдаваа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01811

Батдэлгэр Эрдэнэболд
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01810

Даваа Сарангэрэл
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01809

Магван Бат-Оюун
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01808

Алтанцэцэг Саранзаяа
Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер

2023/01807

Баатарзориг Мөнхбуян
Цэрэгжлийн спорт Спортын мастер

2023/01806