Цол зэрэг

Наранцэцэг Батбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/15142

Алтанцэцэг Ууганбаяр
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/22267

Жигмэд Ганбаа
Шатар Спортын мастер

2018/60955

Банди Баярчулуу
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2018/60452

Жамсранжав Дорждулам
Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер

2018/63935

Нямсамбуу Золбаяр
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/76793

Нямсамбуу Хосбаяр
Зуун буудалт даам Спортын мастер

2018/19533

Пүрэвсүрэн Адъяа
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер

2018/76547

Басан Даваадалай
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/55316

Батсайхан Нармандах
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/98359

Толья Оюунгэрэл
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/92168

Бэх-Очир Гантулга
Уулын спорт Спортын мастер

2018/71852

Оюунбаяр Энхбат
Уулын спорт Спортын дэд мастер

2018/97429

Ёндонжамц Эрдэнэцогт
Шатар Спортын дэд мастер

2018/15723

Хосбаяр Хангал
Шатар Спортын дэд мастер

2018/95685

Цэрэн Уртнасан
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2018/80983

Хуягбаатар Энхзул
Усанд сэлэлт Спортын мастер

2018/11682

Хүдэрчулуун Оюунтуяа
Бодибилдинг Спортын мастер

2018/93557

Батмөнх Жүрмэд
Усанд сэлэлт Спортын мастер

2018/39064

ЦЭЕНОЙДОВ АРИУНЗУЛ
Волейбол Спортын мастер

2018/64801

ӨӨДӨС ЗАНАБАЗАР
Волейбол Спортын мастер

2018/93084

Бямбаа Баттөмөр
Волейбол Спортын мастер

2018/96577

Отгонбаяр Батнягт
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/53179

Цогт-Адъяа Батзориг
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/39910

Давгадорж Оддорж
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/11483

Намжилсүрэн Сэмжид
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/73015

Доржготов Амгалан
Шатар Спортын мастер

2018/87441

Цэрэндорж Санжидмаа
Хөнгөн атлетик Спортын мастер

2018/18742

Энх-Амгалан Ариунтамир
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2018/49099

Гарьд Удвал
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2018/38892

Эрдэнэ Цэлмэг
Усанд сэлэлт Спортын мастер

2018/52550

Төмөрбаатар Түвшинжаргал
Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер

2018/51267

Цэрэнбаатар Ганзориг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2018/14958

Очбадрах Цэрмаабуд
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/88890

Энхтайван Шинэцэцэг
Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер

2018/49443

Янжив Батболд
Хөлбөмбөг Спортын мастер

2018/17399

Батдэмбэрэл Чулуунбат
Уулын спорт Спортын дэд мастер

2018/26907

Баясгалан Түмэнцэнд
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/71089

Энхбат Жавхлантөгс
Рагби Спортын мастер

2018/89470

Гансүх Мэнд-Амар
Рагби Спортын мастер

2018/17947