Цол зэрэг

Эрхэмбаяр Баянмөнх
Рагби Спортын мастер

2018/35748

Жагдал Бямбасүрэн
Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2018/73010

Ганбат Болорчулуун
Волейбол Спортын мастер

2018/91566

Норовсүрэн Амарсайхан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/97489

Норовсүрэн Амарбаясгалан
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/90635

Ренчин Дамдинсүрэн
Шатар Спортын мастер

2018/64747

Гэрэлт-Од Сүхбаатар
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2018/83333

Монголхүү Адъяанацаг
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2018/24978

Модгой Түвшинзаяа
Шатар Спортын дэд мастер

2018/42200

Жадамба Шүрэнцэцэг
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2018/56602

Лхагважав Тамир
Шатар Спортын дэд мастер

2018/85348

Чулуунбаатар Дэлгэрцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын мастер

2018/77935

Доржготов Буянхишиг
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/44331

Лутсүх Алтангэрэл
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/93938

Даржаа Ганбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/36054

Жанчив Лхамчинжав
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/98954

Лувсанамжил Баасанжав
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/58650

Тавнан Отгонбаатар
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/69028

Гомбодорж Цэвээн
Гүйлтийн Цана Спортын мастер

2018/60071

Чимэддорж Баттогтох
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/74814

Цэрэндорж Цэцэнпүрэв
Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер

2018/24496

Баттөмөр Соёл-Эрдэнэ
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/54985

Нацаг Тогтохжаргал
Чөлөөт бөх Спортын мастер

2018/41826

Сэр-од Номин
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/83021

Ядамсүрэн Амин-эрдэнэ
Жүдо бөх Спортын дэд мастер

2018/78464

Доржсүрэн Бат-эрдэнэ
Волейбол Спортын дэд мастер

2018/70678

Ганхуяг Мөнх-Эрдэнэ
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/94110

Ганбаатар Ганзориг
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/24865

Азбилэг Амарбаясгалан
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/16651

Цогтбаяр Цэнгүүн
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/37072

Намжилмаа Мөнхбаатар
Байт харваа Спортын дэд мастер

2018/11591

Далайбаяр Оюунхорол
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/70675

Ганбүүрэг Сайнбилэг
Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер

2018/69579

Батбилэг Хүслэн
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/59789

Доржсүрэн Нандин-Эрдэнэ
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/20997

Ганцэцэг Золжаргал
Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер

2018/96390

Сод-Oд Энхжин
Уран сайхны гимнастик Спортын мастер

2018/72550

Пунцаг Уранчимэг
Боулинг Улсын шүүгч

2018/76005

Гончиг Магсаржалам
Боулинг Улсын шүүгч

2018/13615

Шатарбал Гэрлээ
Боулинг Улсын шүүгч

2018/48201