Цол зэрэг

Энхбаяр Энх-Амаглан
Шатар Улсын шүүгч

2023/01607

Балданжанцан Хүслэнзаяа
Шатар Спортын мастер

2023/01605

Чарив Самбуудорж
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01604

Базар-Аюуш Мөнхтулга
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01603

Жаваа Алтанчимэг
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01600

Батдэлгэр Мөнхсаруул
Шатар Улсын шүүгч

2023/01599

Цэвэлмаа Баярхүү
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01598

Наранбаатар Базархуяг
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01597

Мөнхтогтох Хүслэнбаяр
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01596

Сэнгэ-Арслан Хишигжаргал
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01595

Сэнгээ Цэндсүрэн
Шатар Улсын шүүгч

2023/01593

Бүрэнтэгш Алдар
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01592

Дашзэвэг Юндэндаш
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01591

Баатар Алтангэрэл
Шатар Улсын шүүгч

2023/01590

Жалав Эрдэнэбаяр
Шатар Спортын дэд мастер

2023/01589

Дорж Амар
Шатар Спортын мастер

2023/01588

Октябрь Ариунзаяа
Шатар Улсын шүүгч

2023/01587

Сүхбаатар Ган-Эрдэнэ
Шатар Улсын шүүгч

2023/01586

Шарав Сайнбаяр
Волейбол Спортын мастер

2023/01585

Цэрэнханд Амгалантөгс
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01584

Зулхүү Оюун-эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01583

Баатарсүх Алтансувд
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01582

Эрдэнэбаатар Номин-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01581

Баярсайхан Нандин-Эрдэнэ
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01580

Баттөр Анужин
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01579

Баатархуяг Даръяа
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01578

Наранцогт Нарандэлгэр
Таеквондо Спортын дэд мастер

2023/01577

Чимэдлхам Амартүвшин
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01576

Наранбаатар Өсөхбаяр
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01574

Түвшинбаяр Өнөболд
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01573

Мягмарсүрэн Мишээл
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01571

Амарсанаа Лхамсүрэн
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2023/01570

Лхагвасүрэн Дөлгөөн
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01568

Баярт Марал-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Спортын мастер

2023/01567

Түмэннасан Цэрэндэмбэрэл
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01566

Саруулбат Дөлгөөн
Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер

2023/01565

Мөнхгэрэл Нармандах
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/01564

Хүрэлсүх Тэмүүжин
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/01563

Алдар Есүхэй
Байт харваа Спортын дэд мастер

2023/01562

Пүрэвдорж Хулан
Бокс Спортын мастер

2023/01557