Цол зэрэг

Хакат Ербулан
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2020/56753

Чулуунбаатар Ууганбаяр
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2020/72852

Дашдондог Бат-Эрдэнэ
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2020/48942

Намжаа Адьяадорж
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2020/41684

Дэшигсүрэн Мөнхсайхан
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2020/48298

Лхагвасүрэн Отгонцэцэг
Волейбол Улсын шүүгч

2020/17454

Эрдэнэчимэг Төрболд
Волейбол Улсын шүүгч

2020/40926

Баасанжав Алтанчимэг
Шатар Улсын шүүгч

2020/17288

Сайн Эр Баяр
Буудлага Улсын шүүгч

2020/27096

Нанжид Чулуунбаатар
Шатар Улсын шүүгч

2020/73484

Ишдагва Отгонбат
Шатар Улсын шүүгч

2020/79762

Сүнжидмаа Нямдорж
Гандбол Улсын шүүгч

2020/76129

Дагва Мөнхбат
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/93675

Оросоо Батсайхан
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/85553

Чулуунбаатар Бат-Эрдэнэ
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/81187

Ганзориг Өнөболд
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/13246

Лувсандамбаа Мэндсайхан
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/68517

Батбаатар Ишцоожил
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/94394

Очиржанцан Базаргүр
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/54769

Банзар Алтанзолбоо
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/30036

Гунгаа Мягмарсүрэн
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/16099

Чүлтэмнамдаг Цогт-Ирээдүй
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/48853

Буяндэлгэр Ламши
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/89077

Батбаяр Батмөнх
Мөсний шагайн харваа Улсын шүүгч

2020/68864

Дашдондов Долгор
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/50122

Эрдэнэбат Буянжаргал
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/52112

Батсүх Батбаясгалан
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/92959

Зоригтбаатар Мөнх-Эрдэнэ
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/29383

Доржсүрэн Эрдэнэчулуун
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/85086

Өлзийбаяр Буян-Оргил
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/54755

Ганбаатар Пүрэвжав
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/80543

Наранбаатар Идэрмөрөн
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/36408

Чимэдрэгзэн Жавхлантөгс
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/47377

Батдорж Халиун
Кикбокс тулаан Улсын шүүгч

2020/95047

Бэгзжав Гантулга
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2020/95410

Мөнхбаатар Хулан
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2020/83485

Золжаргал Энхцэцэг
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/82740

Толя Бүжинлхам
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/67847

Энxболд Цэрэндүлам
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/91936

ЗОРИГОО НАМУУДАРЬ
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/73286