Цол зэрэг

дүгэрээ лхагвадорж
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/75634

ганболд уянтөмөр
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/14544

эрдэнэбаатар эрдэнэсүрэн
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/46316

лутбаяр мөнгөнцэцэг
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/73055

хүрэлбаатар маралгоо
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/27808

Мөнхбаатар Балжинням
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/82060

Ренчинханд Алтантуяа
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/87146

төмөртогоо ариунтуяа
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/81442

доржжанцан батнасан
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/94139

сүхболд эрдэнэбат
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/55571

даваажамц монголхүү
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/56454

отгонбаатар хосбаяр
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/53772

самдансүрэн янжинлхам
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/71543

төмөр уянга
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/46885

Болдбаатар Гандорж
Таеквондо Улсын шүүгч

2019/91452

Рэгзэн Сумъяа
Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч

2019/63488

Бямбасүрэн Энхбаяр
Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч

2019/24511

Ганболд Одхүү
Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч

2019/34350

Одонхүү Мөнхзул
Буудлага Улсын шүүгч

2019/95785

АРИУНБАДРАЛ ДӨЛГӨӨН
Буудлага Улсын шүүгч

2019/84090

ӨСӨХ-ОЧИР ӨЛЗИЙНЯМ
Буудлага Улсын шүүгч

2019/52975

БАЯРСАЙХАН ӨНӨРЖАРГАЛ
Буудлага Улсын шүүгч

2019/10875

ОЮУН ТӨГӨЛДӨР
Буудлага Улсын шүүгч

2019/89982

Дамдин Ууганбаяр
Пара пауэрлифтинг Улсын шүүгч

2019/64922

Улаанбанди Ууганбаатар
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2019/82098

Энхсайхан Хулан
Шатар Улсын шүүгч

2019/11857

Лхагва Баяраа
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2019/83848

Ганбат Содбилэг
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2019/29823

Соном Сундуй
Шатар Улсын шүүгч

2019/36705

Намжилжав Энхнасан
Шатар Улсын шүүгч

2019/22029

Мижид Баасанжав
Шатар Улсын шүүгч

2019/10889

Жаргалсайхан Мөнхзул
Шатар Улсын шүүгч

2019/35164

Лхагваа Мянгандаш
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2019/59842

Болд Оюунжаргал
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2019/91319

Мөнх-Ориг Мөнхбадрах
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2019/65347

отгонганбат энхжин
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2019/90611

Додоон Бямбажав
Мөсөн сурын харваа Улсын шүүгч

2019/92461

Дарь Адъяа
Дугуй Улсын шүүгч

2019/84218

Сайнбуян Баттөмөр
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2018/30883

Үржин Ганболд
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/58701