Цол зэрэг

ОЮУН ТӨГӨЛДӨР
Буудлага Улсын шүүгч

2019/89982

Дамдин Ууганбаяр
Пара Пауэрлифтинг Улсын шүүгч

2019/64922

Улаанбанди Ууганбаатар
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2019/82098

Энхсайхан Хулан
Шатар Улсын шүүгч

2019/11857

Лхагва Баяраа
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2019/83848

Ганбат Содбилэг
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2019/29823

Соном Сундуй
Шатар Улсын шүүгч

2019/36705

Намжилжав Энхнасан
Шатар Улсын шүүгч

2019/22029

Мижид Баасанжав
Шатар Улсын шүүгч

2019/10889

Жаргалсайхан Мөнхзул
Шатар Улсын шүүгч

2019/35164

Лхагваа Мянгандаш
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2019/59842

Болд Оюунжаргал
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2019/91319

Мөнх-Ориг Мөнхбадрах
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2019/65347

отгонганбат энхжин
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2019/90611

Додоон Бямбажав
Мөсөн сурын харваа Улсын шүүгч

2019/92461

Дарь Адъяа
Дугуй Улсын шүүгч

2019/84218

Сайнбуян Баттөмөр
Гал унтраах техник спорт Улсын шүүгч

2018/30883

Үржин Ганболд
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/58701

Батмагнай Ганбат
Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч

2018/60858

Осоржамаа Цэвэлмаа
Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч

2018/59689

Ванданцэрэн Дуламсүрэн
Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч

2018/46435

Батмагнай Ганбат
Хонхот бөмбөг Улсын шүүгч

2018/86618

Алтансүх Эрдэнэболд
Дугуй Улсын шүүгч

2018/20943

Төмөрбаатар Энхжаргал
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/55717

Болд Амгалан
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/12741

Хишигдорж Бямбажав
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/63343

Баасанцоо Бадамсэд
Гандбол Улсын шүүгч

2018/55797

Дөл Эрдэнэ-Очир
Гандбол Улсын шүүгч

2018/25045

Адъяа Доржханд
Гандбол Улсын шүүгч

2018/99304

Батдаваа Бадрангуй
Гандбол Улсын шүүгч

2018/52346

Гансүх Батмөнх
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2018/23068

Энхбат Ариунтуяа
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2018/79206

Мягмаржав Гантөгс
Шатар Улсын шүүгч

2018/56503

Жаргалсайхан Дагийсүрэн
Шатар Улсын шүүгч

2018/85989

Долгор Мөнхмандах
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2018/91508

Жамъян Баттөгс
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2018/15348

Лувсанданзан Эрийнтовч
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2018/21185

Санжаа Лхагвасүрэн
Сагсан бөмбөг (5x5) Улсын шүүгч

2018/69818

Мөнх-Эрдэнэ Долгоржав
Байт харваа Улсын шүүгч

2018/33763

Хусаян Ерлан
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2018/61247