Цол зэрэг

Батсайхан Билгүүн
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2015/05008

Цогт Отгонжаргал
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2015/05007

Гэрэлмаа Мөнхжаргал
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2015/05006

Рагчаасүрэн Эрдэнэсүрэн
Нисэх загварын спорт Улсын шүүгч

2015/05005

Жаргалсайхан Лхагвадорж
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2015/04701

Сэрээнэндэжид Цогтбаяр
Чөлөөт бөх Улсын шүүгч

2015/04683

Доржсүрэн Нямхүү
Бусад Улсын шүүгч

2010/00046

Ойдов Отгонбаяр
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2015/04472

Дашбалбар Маналжав
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2015/04470

Нэргүй Гэрэлмаа
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2015/04465

Төмөрхуяг Болдзориг
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2015/04464

Чимэдсүрэн Чимэд-Отгон
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2015/04463

Мөнхжаргал Ариунболд
Олон улсын Таеквондо Улсын шүүгч

2015/04462

Цэрэн Гантулга
Радио спорт Улсын шүүгч

2011/00445

Ганбаатар Шүрэнчулуун
Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч

2015/04405

Адъяа Доржханд
Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч

2015/04386

Батсүх Оюун-Эрдэнэ
Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч

2015/04385

Одсайхан Саруул
Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч

2015/04381

Уламбаяр Болортуяа
Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч

2015/04380

Пүрэв Шижир
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2015/04334

Адъяахүү Отгонжаргал
Хүндийн өргөлт Улсын шүүгч

2015/04324

Түвдэндорж Алтан
Шатар Улсын шүүгч

2015/04217

Борхүүхэн Цэнгүүн
Шатар Улсын шүүгч

2015/04216

Даваадорж Ганбаяр
Бүжгийн спортууд Улсын шүүгч

2015/04198

Нямаа Төвсанаа
Шатар Улсын шүүгч

2015/04187

Пүрэвжаргал Батжанцан
Шатар Улсын шүүгч

2015/04171

Морхо Цэрэндорж
Ширээний теннис Улсын шүүгч

2011/00417

Идшин Эрдэнэбат
Радио спорт Улсын шүүгч

2015/04092

Лувсан Раднабат
Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч

2015/04075

Мижиддорж Галбадрах
Үндэсний сурын харваа Улсын шүүгч

2015/04074

Бүмүү Амарсайхан
Буриад сурын харваа Улсын шүүгч

2011/00398

Эрдэнэ-Очир Очирсүрэн
Цана Улсын шүүгч

2011/00395

Дүвжид Азжаргал
Сагсан бөмбөг Улсын шүүгч

2014/03870

Мөнхболд Ганболд
Модон бөмбөг Улсын шүүгч

2014/03796

Орос Энхтүвшин
Зуун буудалт даам Улсын шүүгч

2014/03773

Төмөрбаатар Баярбямба
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2014/03770

Давга Хатанбаатар
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2014/03745

Жаямъянрагчаа Шинэнжамц
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2014/03744

Мягмарнаран Дархижав
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2014/03743

Батжаргал Гал-Эрдэнэ
Адал явдалт спорт аялал Улсын шүүгч

2014/03742