Цол зэрэг

Баттулга Нямсамбуу
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/02044

Цэенпил Шинэхүүхэн
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/02031

Батхуяг Анударь
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01982

Мөнхбат Мөнхгэрэл
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01981

Пунцагдаш Төмөрбаатар
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01941

Эрдэнэбаяр Хүслэн
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01940

Дамдин Ханой
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01936

Болдсайхан Хонгорзул
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01913

Санлигренчин Цэнгүн
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01901

Хишигжаргал Цолмонгоо
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01844

Жамъянмядаг Энхнамжил
Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01805

Энхбаяр Бямбадорж
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01790

Наадамбат Батбилгүүн
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01777

Энхбат Энхболд
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01749

Алтангэрэл Чагцал
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01699

Мандмалбаяр Мөнхзаяа
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01679

Лхагважав БОЛОРТУЯА
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01676

Одбадрал Энхжин
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01556

Батмөнх Булганхангай
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01530

Лхагвасүрэн Намнансүрэн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01526

Одоохүү Ганбат
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01524

Наранцэцэг Цацрал
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01521

Болдбаатар Даваасүрэн
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01518

Пүрэвжал Удвал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01501

Нар Түмэнжаргал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01499

Баярсайхан Батбаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01482

Нарантуяа Тайван-Ертөнц
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01481

Давааням Ананд
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01467

Энхболд Цэрэнжав
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01456

Баяржаргал Баярчимэг
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01455

МӨНХБАЯР ЕСҮЙ
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01454

Даваагомбо Бямбажаргал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01452

Мөнхманлай Мөнхдөл
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01447

Дашхүү Алтантуяа
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01427

Сампил Ууганзул
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01420

Сонинхүү Орхонбаатар
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01419

Боорой Батдэлгэр
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01418

Дашдэлгэр Цогтбаяр
Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01381

Батмөнх Баяржаргал
Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01379

дорж сэргэлэн
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01377