Цол зэрэг

Шакей Хурманбай
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09944

Ойдов Баасансүрэн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09940

Оюунтунгалаг Баярцэцэг
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00994

Батсууурь Баасандэмбэрэл
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00993

Мижиддорж Мөнхбаатар
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09926

Борхүү Элбэгбаяр
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09896

Очирдорж Эрдэнэбаатар
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09895

Мөнхнасан Ганцэцэг
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09880

Намжил Чулуундаваа
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09878

Галбалрах Билгүүн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09871

Гансүх Өлзийдэлгэр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09870

Жамбаа Загас
Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09831

Өдийхүү Бямбадэлгэр
Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00981

Өдийхүү Бямбацогт
Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00980

Болдбаатар Ганзориг
Сагсан бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09779

Дүнчинсүрэн Гочоосүрэн
Тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09776

Энхбат Гансайхан
Рагби Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09761

Батсүх Наранбаатар
Рагби Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09760

Даш-Очир Энхбат
Рагби Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09759

Лхагвацэрэн Загдсүрэн
Рагби Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09758

Жамъян Должин
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09725

Пагважамбал Баасанцэрэн
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09710

Сүрэнхорлоо Түмэндэмбэрэл
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09709

Батчулуун Баторгил
Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09697

Намсрай Цогзолмаа
Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09693

Намсрай Цогзолмаа
Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09689

Сэмчин Мөнгөнхуяг
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09665

Занабазар Нина
Бусад Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09662

Нарантуяа Тайван-Ертөнц
Гардан тулаан Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00966

Пүүгүүз Сэргэлэнцогт
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09607

Халтархүү Жаргалсайхан
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09606

Мөнхболд Мягмарбаяр
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00960

Лханаа Бадамсүрэн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09582

Самдан Цэнджав
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09581

Самдан лхагвасүрэн
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09574

Баатар Төмөрбаатар
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09569

Дамбаахүү Сарангэрэл
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09556

Чоёндагва Наранцацрал
Бусад Олон улсын хэмжээний мастер

2017/09553

Далхсүрэн Энхтүвшин
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00955

Батбаяр Шинэбаяр
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2013/00951