Цол зэрэг

Ламжав Манлайбаатар
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/28891

Ганзориг Бадмаараг
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/91386

Мөнгөнцэцэг Энхжаргал
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/82390

Даваахүү Бүрэнчимэг
Мутайбокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/10093

Эрдэнэмөнх Адьяа
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/55405

Дорж Анар
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/29306

наваан хүрлээбаатар
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/10118

Ганболд Төрболд
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/13026

Дөрвөнжин Чинзориг
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/73661

Түмэндэмбэрэл Төмөрбаатар
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/48653

Баатартөмөр Анхзаяа
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/50972

Ган-Эрдэнэ Ууганбаатар
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/14802

Дангаасүрэн Анхболд
Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/46395

Батхүү Батсүх
Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/31973

Хуягбаатар Ариунболд
Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2021/80878

Шагдарсүрэн Бат-Эрдэнэ
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/62815

Одхүү Батбаяр
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/44473

Баатарчулуун Гэрэлмаа
Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер

2021/49715

Батсуурь Баттөмөр
Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер

2021/13449

Батсайхан Амарзаяа
Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер

2021/75718

Баярсайхан Батхүү
Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер

2021/93661

Энхтайван Гантогтох
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/65837

Төмөрбаатар Амаржаргал
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/44881

Шатар Алтаннар
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/36190

Ган Түвшинжаргал
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/73869

М Мөнхбат
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/62289

Чулуунбат Отгонбаяр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2021/44522

Гэрэлтуяа Болор-Очир
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/15262

Одхүү Цэцэнцэнгэл
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/31782

бадрах Төрмөнх
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/79309

Гэлгээ Батсүх
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/79844

Пүрэв Сэргэлэн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2021/28733

Батжаргал Олзбаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/52053

Алтанхүү Төгөлдөр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/77128

Батсуурь Дамба
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/23896

Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2021/51389

Нармандах Наранхүү
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/19978

Содномдорж Хүрэлбаатар
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/66387

Энхболд Нандин-Эрдэнэ
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/63824

Нэхийтбаатар Баярмаа
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/24438