Цол зэрэг

Алтанхүү Төгөлдөр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/77128

Батсуурь Дамба
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/23896

Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2021/51389

Нармандах Наранхүү
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/19978

Содномдорж Хүрэлбаатар
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/66387

Энхболд Нандин-Эрдэнэ
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/63824

Нэхийтбаатар Баярмаа
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/24438

Дагвасамбуу Алтантуяа
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2021/66433

Дагвадорж Золжаргал
Сумо Олон улсын хэмжээний мастер

2021/80490

Долгоржав Отгонжаргал
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/43452

Төмөр-Очир Тулга
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/40786

Мөнхтөр Лхагвагэрэл
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/75100

Хуягтбаатар Хишигбат
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/74776

Батаахүү Ганбаатар
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/26130

Жанчивдорж Батсүх
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/83130

Батбаатар Билгүүн
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/72201

Ганболд Болдням
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/29803

Энхжаргал Энхтөр
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/21714

Ганболд Ганбаяр
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/16074

эрдэнэтуяа баярсайхан
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2021/32171

Чойжамц Баттулга
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/69309

Нармандах Наранбаатар
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2021/58986

Сангаабазар Мөнгөншагай
Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер

2021/46059

Съезхан Серикбол
Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер

2021/19512

Ишцэрэн Энх-Амар
Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер

2021/90493

Бадамгарав Бүрэнзэвсэг
Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер

2021/44625

Эрдэнэчулуун Буянбат
Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер

2021/87320

Цогзол Ганбат
Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер

2021/54827

Улаанцэцэг Амарбаяр
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2021/56981

Мөнхсайхан Мягмарсүрэн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2021/87070

ЧОЙЖИЛЖАВ БУМЧИН
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2021/41711

Хархүү Энхмандах
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2021/15352

Гарамханд Шар
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2021/57822

Зоригт Ирээдүй
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/65412

Сайнхүү Минжбаатар
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2021/65429

Жанчив Батжаргал
Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2021/27556

Баасанжав Гүнбүрд
Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2021/80673

Алтансарнай Жаргал
Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2021/46973

Бадамсамбуу Мөнх-Оргил
Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер

2021/58874

Самселхан Лесхан
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2021/70753