Цол зэрэг

Бямбацогт Мягмарсүрэн
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00981

Лхагвасүрэн Сумъяа
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00973

Цог-Очир Сүнжидмаа
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00972

Ганбат Саруулбуян
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00970

Бямбадорж Батдорж
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00967

Ганбаатар Гончигсумлаа
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00966

Шаравнямбуу Өлзийбат
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00962

Ганзориг Төгсжаргал
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00959

Нямсүрэн Амгаланбаатар
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00958

Ганбаатар Ихэрцэцэг
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00956

Нямхүү Нямтуяа
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00954

Эрдэнэдалай Нүрзэдмаа
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00952

Даваасамбуу Энхбаяр
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00951

Энхзаяа Сэржбүдээ
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00950

Эрдэнэбат Нямаа
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00947

Ганболд Ганцэцэг
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00942

Гонгор Пүрэвбаатар
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00941

Энхтайван Энхболд
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00940

Нансалмаа Мөнхчулуун
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00937

Цэнд-Аюуш Жанлавцогзол
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00936

Отгонжаргал Сарантуяа
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00935

Эрдэнэсүрэн Өсөхбаяр
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023

Цогт-Очир Батцэцэг
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

пэ85061901

Дорж Анар
Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00934

Б Мөнх-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00915

Ганбат Ган-Орхон
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01048

Одсүрэн Баасандорж
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01047

Золбоот Буянжаргал
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00911

Батбаяр Буянтүшиг
Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00871

Цогтбаяр Цэнгүүн
Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00870

Өрнөх Нэхийт
Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00869

Цээлэйхүү Эрхсаран
Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00855

Тулга Ананд
Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00854

Энхбаатар Энх-Уянга
Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00853

Гэрэлт-Од Гэрэлт-Ирээдүй
Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00852

Алтангэрэл Болортуяа
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01044

Энхболд Тэмүүжин
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01046

Шайрийнямбуу Энхцэцэг
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01045

Баяржаргал Болорчулуун
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01043

Наранхүү Баатархүү
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2023/01042