Цол зэрэг

Сандуйжав Энхбаатар
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00450

Отгончулуун Пүрэв-Эрдэнэ
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00442

Агваансүрэн Зулцэцэг
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00419

Аз-Их Сүхбат
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00418

Чинчулуун Баярмагнай
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00407

Бямбаа Болдням
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00406

Шараа Адъяабаяр
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00405

Лэгдэн Баярмаа
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00404

Бадамааргаа Алтансувд
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00403

Амаржаргал Мөнхундрах
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00402

Галхүү Оюунчимэг
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00400

Одсүрэн Баярхүү
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00399

Бэгзжав Энхтөр
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00398

Болдбаатар Алтантуяа
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00387

Батгэрэл Мягмардорж
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00332

Алексей Амарсүрэн
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00331

Дамбадаржаа Номинзул
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00329

Лхамаа Амаржаргал
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00328

Дангаасүрэн Шинэбаяр
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00322

Даваахүү Баттөр
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00321

Зэвгээ Бат-Эрдэнэ
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00319

Дэлгэрмаа Лхагвасүрэн
Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00316

Энхбат Хишигдэлгэр
Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00333

Туулайхүү Номин
Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00332

Батбаяр Эрхэмбаяр
Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00328

Доржсэмбэ Доржнамжил
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00321

Нансаа-Одбум Хосбаяр
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00317

Осорхүү Гүндсамба
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00313

Мөнхбаясгалан Анхилуун
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00311

Батсуурь Болормаа
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00310

Нарангэрэл Баярмаа
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00308

Тунгалаг Пүрэвлоов
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00307

Оюунчимэг Тэмүүжин
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00306

Сайнбилэг Алтантуяа
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00286

Эрдэнэбаатар Насанбат
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00285

Мягмар Дуламсүрэн
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00284

Жуков Баатарболд
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00283

Гүртэн Дэлгэрдалай
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00068

Цэгмид Эрдэнээ
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/26750

Даваасүрэн Тодням
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/53410