Цол зэрэг

Жамбарал Хишигням
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/91874

Бямбасүрэн Бат-Ундрал
Мотоцикл спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/12592

Сэр-Очир Ариунболд
Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/45566

Ганбаатар Эрдэнэсүрэн
Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/87879

Даваасамбуу Ганзориг
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2019/22064

Чойжгаваа Отгонбаатар
Софт теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2019/13402

Мөнхбат Мягмаржаргал
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/67531

Балсан Мөнгөнсаран
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/76391

Бямбасүрэн Баттуул
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/10762

Базарваань Баатархүү
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39059

Гүрдорж Анхбаяр
Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер

2019/52122

Дашдаваа Сонинбат
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/34229

Ренчинханд Алтантуяа
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/76989

Баттөр Сугаррагчаа
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2019/34963

Эрдэнэбилэг Батхүү
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/49068

Адьяа Лувсанжамц
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/92005

Сугар Бат-Орших
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/63750

Ариунбаяр Мөнхбаяр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/24703

Ганболд Энхнаран
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/26789

Отгонзаяат Эрдэнэдэлгэр
Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/38285

Доржсүрэн Очир
Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/13257

Баттулга Төрбөт
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/32408

Дэмбэрэл Цэрэнбат
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/33057

Батнасан Түмэнжаргал
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/20061

Баттулга Нэмэхбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/76837

Үнэнбат Давхарбаяр
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/17038

Рагчаа Лхамсүрэн
Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/80425

Пүрэвсүрэн Жаргалсайхан
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/81383

Санжмятав Энхбат
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/61790

Довдон Батнасан
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/60774

пэрэнлэй Батмөнх
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2019/38919

Баасанбаа Болдбаатар
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/98208

Домбожав Буянтогтох
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/13768

Баттогтох Ганбаяр
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/74710

Зоригт Баясгалан
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/91327

Баярсанаа Чинзоригт
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/83081

Баатар Зоригт
Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/69682

Дамбийсүрэн Гансүх
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2017/10025

Нямдай Баасанхүү
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/91274

Шамбаа Цогтбаатар
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/11156