Цол зэрэг

Батмөнх Болбаатар
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/83864

Бат-Эрдэнэ Учрал
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/78418

Болдбаатар Баатархүү
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/69935

Содбилэг Уранбилэг
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/98021

Болдбаатар Гандорж
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/78728

Долгорсүрэн Нямаа
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/37364

БАЯРСАЙХАН ЦЭРЭНДУЛАМ
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/75735

Нармандах Мөнхтуяа
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/14148

ЗОРИГОО НАМУУДАРЬ
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/79529

ТӨМӨРБААТАР БИЛЭГСАЙХАН
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/12607

Чулуунбаатар Мөнхбөөтөр
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/96941

Барнасан Батпүрэв
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/13895

Пүрэвдорж Ганбат
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/29119

Баярсайхан Бямбасүрэн
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/49975

Жаргалсайхан Баярсайхан
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/70347

Очирбат Орхонтуул
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/56585

Ганбүргэд Тэмүүжин
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2019/50428

Лувсандорж Батцэнгэл
Гүйлтийн тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер

2019/83033

Батгэрэл Батхүлэг
Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер

2019/16057

Отгонлхагва Золбаяр
Гүйлтийн Цана Олон улсын хэмжээний мастер

2019/25168

Цогтоо Шинэбаяр
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/78921

Баатархүү Цэрэнбалжир
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/52208

Даваадорж Мөнгөнхуяг
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/94000

Мөнхбаяр Батболд
Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер

2019/53253

Төмөрхуяг Нацагням
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/95172

Амгаланбаатар Амартайван
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/61638

Гэрэлбадрах Ганболд
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/63673

Баатар Батчулуун
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/13494

Ганхүү Цэрэнтогтох
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/44311

Цэвээндорж Бямбадорж
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/10919

Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/86941

Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/77792

Гомбосүрэн Энэрэл
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39140

Батсайхан Мөнгөндөл
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39994

Сэнжбаатар Баатарсүрэн
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/73165

Сарангэрэл Түвшинбаяр
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/20960

Мягмарсүрэн Алтантүлхүүр
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/52399

Цэнд Баатархуяг
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/88066

Шаравсамбуу Ган-Эрдэнэ
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/41532

Балжинням Нэргүй
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/62195