Цол зэрэг

Төмөрхуяг Нацагням
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/95172

Амгаланбаатар Амартайван
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/61638

Гэрэлбадрах Ганболд
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/63673

Баатар Батчулуун
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2019/13494

Ганхүү Цэрэнтогтох
Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/44311

Цэвээндорж Бямбадорж
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/10919

Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/86941

Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/77792

Гомбосүрэн Энэрэл
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39140

Батсайхан Мөнгөндөл
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39994

Сэнжбаатар Баатарсүрэн
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/73165

Сарангэрэл Түвшинбаяр
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/20960

Мягмарсүрэн Алтантүлхүүр
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/52399

Цэнд Баатархуяг
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/88066

Шаравсамбуу Ган-Эрдэнэ
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2019/41532

Балжинням Нэргүй
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/62195

Норжмаа Сүхбаатар
Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/43718

Мягмарчимэд Цэрэнбаатар
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/73580

Цэдэнжав Лхамжав
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/32226

Батдэлгэр Нандинцэцэг
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2019/59216

Гантогтох Амаржаргал
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/40399

Лхан-Аажав Маралгоо
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/70086

Отгонсүрэн Амин-Эрдэнэ
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/65256

Мөнхжаргал Мөнх-Очир
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/89934

Галиндэв Энхжаргал
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2019/67918

Монцоо Батцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39414

Доржсүрэн Батцэцэг
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/42944

Содномдорж Уянга
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/43661

Эрдэнэсувд Тамир
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/67820

Нарантуяа Ганзаяа
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/19852

Дамдинсүрэн Анхжаргал
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/37552

Даваажав Энхтуул
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2019/21375

Амарсайхан Дөлгөөн
Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер

2019/76576

Батчулуун Алтанхөлөг
Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер

2019/10987

Батчулуун Батцоож
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/57062

Сүхбаатар Гэрэлт-Од
Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер

2019/24839

Лхагважав Баатарзориг
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2019/39267

Энхсайхан Дэлгэрмаа
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2019/76687

Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/29450

Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2019/94160