Цол зэрэг

Пүрэвцог Энхманлай
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/96725

Бямба-Очир Гармаабазар
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/10015

Туваандорж Доржпүрэв
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/68641

Дорж Мөнхтөр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2018/78509

Улаанхүү Энэрэл
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/99650

Батчулуун Бат-Оргил
Гүйлтийн тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер

2018/32880

Энх-Алдарбаясгалан Саруулзаяа
Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер

2018/59789

Очирхүү Эрдэнэ-Очир
Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер

2018/63149

Оюунцэцэг Оюунбат
Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер

2018/68009

Далай Цогтбаяр
Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2018/72448

Энхтайван Түвшинзаяа
Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер

2018/29609

Цэрэндорж Батхуяг
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/16473

Баатар Төмөрбат
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/29648

Тэгшбуян Мөнх-Эрдэнэ
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/56942

Чагнаадорж Баттөр
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/12041

Цогт Зулзаяа
Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/64925

Амгаланбаатар Номинзул
Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/93378

Баярмагнай Хишигзаяа
Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/79428

Баярмагнай Хишигбуян
Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/75391

Гансүх Номин-Эрдэнэ
Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/49575

Сод-Oд Энхжин
Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер

2018/88709

Баатархүү Мөнхжин
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2018/94088

Мурат Булбул
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/24549

Баттогтох Өнөрзаяа
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/73743

Даваасүрэн Өлзийтогтох
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2018/76339

Энхболд Дөлгөөнтамир
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2018/76527

Галбадрах Дамдингаа
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2018/39563

Буяндэлгэр Бат
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/74465

Буянтөр Лхагвадорж
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/14292

Цэвээнжав Дуламсүрэн
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/13025

Бадамгарав Баттөр
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/88010

Баатар Содномпил
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2018/96657

Мягмаржав Батбаяр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2018/15287

Баасанжав Бадмаараг
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2018/97419

Шагдаржав Одончимэг
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2018/38480

Найдан Орлого
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2018/92471

Хаянхярваа Золдэлгэр
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2018/45083

Алимаа Хулан
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/69575

Эрдэнэ Ариунтунгалаг
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/76402

Дашням Баянжаргал
Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер

2018/73226