Цол зэрэг

Батбаяр Эрхэмбаяр
Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00328

Доржсэмбэ Доржнамжил
Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00321

Нансаа-Одбум Хосбаяр
Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00317

Осорхүү Гүндсамба
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00313

Мөнхбаясгалан Анхилуун
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00311

Батсуурь Болормаа
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00310

Нарангэрэл Баярмаа
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00308

Тунгалаг Пүрэвлоов
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00307

Оюунчимэг Тэмүүжин
Дартс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00306

Сайнбилэг Алтантуяа
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00286

Эрдэнэбаатар Насанбат
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00285

Мягмар Дуламсүрэн
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00284

Жуков Баатарболд
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00283

Гүртэн Дэлгэрдалай
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2023/00068

Цэгмид Эрдэнээ
Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2023/26750

Даваасүрэн Тодням
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/53410

Лувсанжав Дашчирэв
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/46501

Жадамба Дорждулам
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/64928

Б Нармандах
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/82243

Ёндонпэрэнлэй Басхүү
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/97845

Одгэрэл Уранбаяр
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/42506

Очирбат Алтантүлхүүр
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/25748

Сономдагва Чинзориг
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/18462

Үржинбаатар Батхишиг
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/58292

Батбилэг Тамир
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2023/41061

Энхбат Жигмэднамжил
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2023/73011

Жамсран Олонбаяр
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2023/95051

Дамбадаржаа Гантулга
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2023/19007

Батцэрэн Ариунболд
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/15719

Наваан Нэмэхбаяр
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/93235

Байыт Еркебулан
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/77127

Энхтүвшин Анхзаяа
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2023/19260

Гунгаа Элбэг
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/65337

Амгалан Саранзул
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/15579

Уранчимэг Мөнх-Эрдэнэ
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/21502

Цэвээнсүрэн Цогбадрах
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/16021

Пүрэвсүрэн Бат-Амгалан
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/49674

Цэгмид Баттулга
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/29338

Сүхбат Баярнаран
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/82681

Насанбаяр Дашболдцэцэг
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/51133