Цол зэрэг

Амгалан Саранзул
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/15579

Уранчимэг Мөнх-Эрдэнэ
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2023/21502

Цэвээнсүрэн Цогбадрах
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2023/16021

Пүрэвсүрэн Бат-Амгалан
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/49674

Цэгмид Баттулга
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/29338

Сүхбат Баярнаран
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/82681

Насанбаяр Дашболдцэцэг
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/51133

Шаяхмет Ислам Аллабек
Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер

2022/76545

Жанчив Сарнай
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/56511

Оюун-Эрдэнэ Баярцэнгэл
Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер

2022/19812

Одбаатар Чагнаадорж
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/53004

энхтөр идэртулга
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/45446

Хаулет Темирбек
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/79580

Батмөнх Болор-Эрдэнэ
Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2022/32761

Батхишиг Билэгт
Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2022/26361

Мөнхцэдэв Ичинхорлоо
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/32351

Цэрэндондов Оюун-Эрдэнэ
Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2022/21620

Одгэрэл Уранбаяр
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/23622

Лхайжав Туруунаа
Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/42824

Бэгзсүрэн Очирболд
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2022/49947

Рэнцэнцэдэв Шинэбаяр
Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/37638

Дашсамбуу Эрдэнэсувд
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/36532

Ойдов Баасансүрэн
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/69966

Жамбалдорж Баяртулга
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58322

Болдбаатар Тарва
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/63983

Энхтайван Гантогтох
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/66561

Оюунгэрэл Оюунчимэг
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/34869

Лочин Мөнхчулуун
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/84106

Мягмар Цогтсайхан
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/75254

Лхагвасүрэн Урианхай
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/48261

Норовсүрэн Лхагвадолгор
Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер

2022/95688

Алтанхуяг Гантулга
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/98393

Чогсомжав Маралгоо
Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2022/31647

Банзрагч Болормаа
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/39661

Цэндээ Анхбаяр
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/41554

Даваасамбуу Бадамханд
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/90625

Цэрэнлхам Эрдэнэчимэг
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58165

Зайжид Нямзул
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/37353

Хайдав Пүрэв
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/75322

Баярмөнх Нүрзэд
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/39559