Цол зэрэг

Алтангэрэл Очгэрэл
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/83879

Сосорбарам Чойжилсүрэн
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/50627

Галбат Ганболд
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/40034

Лхагва Уртнасан
Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/94783

Лхагвасүрэн Отгонцэцэг
Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер

2022/87838

БАЯРМАА БИЛГҮҮН
Софт теннис Олон улсын хэмжээний мастер

2022/41851

Ганбаатар Батирээдүй
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/55252

Сайнбилэг Ган-Эрдэнэ
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/37065

Жавхлантөгс Жаргалан
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/55497

Буянбаатар Эрдэнэбилэг
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/61446

Жавхлантөгс Хүслэн
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/18774

Лувсан Пүрэвжав
Мотоцикл спорт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/37184

Лодой ДОЛГОРСҮРЭН
Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер

2022/22185

Пүрэвсүрэн Бат-Амгалан
Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/54086

Олонбаяр Сүлдхүү
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/56714

Алтанзул Дөлгөөн
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/77415

Ганбаатар Ганхуяг
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/57551

Алтансувд Мөнх-Эрдэнэ
Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/65764

Намжилжав Энхнасан
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2022/72590

Мижид Баасанжав
Шатар Олон улсын хэмжээний мастер

2022/17597

Эрдэнэцогт Гансүх
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/91492

Амарсайхан Адъяасүрэн
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/77784

Насанжаргал Сэр-Од
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/51782

Энхтайван Сумъяабазар
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/79916

Бямбажав Цогт-Очир
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/98396

Цэрэндолгор Энхчимэг
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/83190

Отгонбаяр Хүслэн
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/45730

Гүнжинлхам Сод-Эрдэнэ
Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/58127

Хорлоо Батмөнх
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/88523

Хорлоо Батбилэг
Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер

2022/80512

Гантулга Тамир
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/32416

Ичинхорлоо Батболд
Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/93257

Ганболд Батхүү
Бокс Олон улсын хэмжээний мастер

2022/77365

Ганбаатар Азбилэг
Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер

2022/14882

Алтангэрэл Азбаяр
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/43695

Цогтбаатар Тарав
Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер

2022/99992

Сандаг-Очир Анударь
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/48637

Даваадорж Цагаадай
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/76960

Даваажав Уранцэцэг
Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер

2022/51772

Батбаярын Доржсүрэн
Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер

2022/15521